Strony z województwa Świętokrzyskie:

 • Kozubek - balustrady nierdzewne

  Kozubek - balustrady nierdzewne »

  Stylowe balustrady można nabyć w firmie z Kielc - Balustradykozubek. pl. Jednostka ta powstała w 2010 roku. Prowadzi sklep internetowy. Możemy także złożyć zamówienie osobiście w siedzibie firmy która znajduje się w niedużej odległości od Kielc.

  Na każdy produkt wystawiana jest faktura VAT, zaś ujęte w cenniku ceny obejmują podatek VAT. Balustrady Kozubek to firma solidna i z doświadczeniem. Pracownicy za każdym razem ochoczo udzielą pomocy czy to poprzez telefon czy email.

  Balustrady Kozubek w ofercie ma przede wszystkim balustrady na schody jak również balkonowe w tym balustrady ze stali nierdzewnej oraz drewna, balustrady nierdzewne, poręcze ze stali i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej oraz barierki na schody. Możemy też zaopatrzyć się w rozliczne drobiazgi do balustrad na przykład szeroki wybór gotowych słupków balustradowych, zaczepy do szkła, elementy jak również mocowania słupków, profile oraz rury ze stali nierdzewnej, wsporniki barierki, zaślepki.

  Balustradykozubek. pl prowadzi również sprzedaż akcesoriów montażowych typu: wiertła do stali, gwintowniki, kotwy, kleje do stali. Wtrącić trzeba, że każde zlecenie jest wykonywane i kompletowane na indywidualne potrzeby klienta przy czym zadowolenie klienta jest najważniejsze. Balustrady zakupione w tej firmie są nie tylko wykonane estetycznie, lecz i trwałe jak również bezproblemowe w montażu. Można je dowolnie instalować, jak również dobierać we właściwych rozmiarach oraz kształtach.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: