Strony z województwa Śląskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA »

  Osoby poszukujące dobrego gabinetu stomatologicznego w Bielsku Białej powinny zapoznać się z ofertą gabinetów stomatologicznych Rodentica. Oferowane tu zabiegi obejmują zarówno podstawową opiekę stomatologiczną, jak również zabiegi estetyczne, naprawa zębów, wybielanie, implantologię. W Rodentica szczególnie troskliwą opieką obejmowane są dzieci, specjalne sale zabiegowe przystosowane są do pracy z dziećmi, a dentyści wiedzą jak należy podejść do młodego pacjenta, aby nie zrazić go do stomatologa i nie wystraszyć zabiegami dentystycznymi. Rodentica charakteryzuje się również dostępnością na miejscu wielu specjalistów z zakresu ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej, leczenia chirurgicznego. Daje to pacjentom tych gabinetów łatwy dostęp do konsultacji oraz specjalistycznego leczenia bez konieczności poszukiwań dogodnych terminów wizyt. Całą podstawową opiekę stomatologiczną w Bielsku możesz odbywać w gabinetach Rodentica – poznaj szczegóły oferowanych usług stomatologicznych na ich stronie www:http://rodentica.pl/chirurgia-stomatologiczna-bielsko/
  http://rodentica.pl/ortodonta-bielsko/
  http://rodentica.pl/wybielanie-zebow-bielsko/

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Adwokat Pytlewski sprawy cywilne i rodzinne. »

  Powszechnie wiadomym jest fakt, że prawo cywilne i rodzinne do ogromne obszary przepisów prawnych i wiedzy. Często nastręczają wiele trudności interpretacyjnych. Mimo tego wielu z Nas nie korzysta z pomocy prawnej profesjonalnego pełnomocnika lecz samodzielnie się trudzi prowadząc własną sprawę cywilną bądź rodzinną.
  Dzieje się tak mimo możliwości skorzystania z profesjonalnej pomocy prawnej jaką świadczy kancelaria adwokacka z siedzibą główną w Dąbrowie Górniczej i filią w Jastrzębiu-Zdrój.
  Kancelaria adwokata prowadzi wszelkie rodzaje spraw cywilnych i rodzinnych:
  - procesy o rozwód i separację,
  - procesy o stwierdzenie nabycia spadku,
  - o zachowek,
  - o alimenty,
  - o podział majątku małżeńskiego,
  - o odszkodowanie,
  - o pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  - o dział spadku i zniesienie współwłasności,
  - o ustanowienie służebności gruntowych,
  - o unieważnienie umów frankowych.
  Jak więc widać zakres spraw cywilnych i rodzinnych jest jak duża rodzina - nie sposób wymienić wszystkiego. Zapewne nastręcza wiele trudności profesjonalnemu adwokatowi. Nie wspominając już o zwykłym obywatelu. Każdy dobry adwokat lub prawnik zdaje sobie z tego faktu doskonale sprawę. Podchodząc do każdej prowadząc sprawy cywilne i rodzinne z najwyższą uwagą. Tego bowiem należy wymagać od specjalisty od tych dziedzin prawa.
  Szczególnego znaczenie w chwili obecnej nabiera zaś umiejętność unieważniania umów kredytów frankowych. Dlatego też każdy poszukujący adwokata od spraw cywilnych i rodzinnych powinien zaprzestać dalszych poszukiwań. Znalazł bowiem to czego szukał. Adwokat gwarantuje pełne zaangażowanie w sprawy cywilne i rodzinne. Służy pomocą poprzez zastępstwo w procesach, udzielanie porad prawnych, redagowanie umów cywilnych. Usługi adwokata obejmują również prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze, windykację. Zapraszamy i do zobaczenia biurach kancelarii.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy »

  Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pracy w Niemczech dla osób chcących pracować jako opiekun/opiekunka osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Propozycje pracy kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które poszukują legalnej pracy w Niemczech. Dysponujemy miejscami pracy w Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt.

  Od chcących pracować jako opiekun osób starszych oczekujemy:
  - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy bądź telefonicznie przez koordynatora rodziny),
  - znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki,
  - jak również stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się jako opiekun - opiekunka.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy,
  - referencji z poprzednich miejsc pracy
  - lub dokumentów potwierdzających ukończenie kursów.

  Warunki pracy:
  - umowa zlecenie - kontrakt,
  - podatek w Polsce,
  - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w ZUS Polska,
  - należność za pracę od 1200 € miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji),
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem, stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki. Również osobom znającym bardzo dobrze język niemiecki i wysokimi kwalifikacjami stawka ustalana jest indywidualnie.

  Ze szczegółami możńa zapoznać się na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub w siedzibie firmy.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Praca w Holandii »

  Najlepsze oferty zatrudnienia za granicą dla pracowników, którzy posiadają określone kwalifikacje i doświadczenie w pracy w budownictwie, przemyśle i produkcji. Wszystkim zainteresowanym pracą za naszym pośrednictwem proponujemy oferty pracy dla spawacza MIG MAG TIG, oferty pracy dla tynkarza, oferty pracy dla stolarza, oferty pracy dla operatora CNC i wiele innych propozycji zatrudnienia zawsze na najlepszych warunkach. Zatrudniamy na podstawie legalnej umowy o pracę, dbając o pełne zadowolenie naszych klientów i budując długotrwałe relacje z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Platformy przyschodowe - windy dla niepełnosprawnych »

  Zapoznaj się ofertą firmy Lift Plus, która zajmuje się budowaniem nowoczesnych i bezpiecznych platform i wind dla osób niepełnosprawnych. Urządzenia dostarczane przez Lift Plus pozwalają na likwidację barier architektonicznych w budynkach, przy niskich nakładach finansowych. Windy dla niepełnosprawnych montowane przez Lift Plus objęte są dofinansowaniem dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Na prezentowanej stronie www można zapoznać się z dostępnymi urządzeniami, warunkami technicznymi jakie muszą być zapewnione, aby montaż urządzeń był możliwy.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Www.profes.edu.pl - szkolenia Katowice »

  Duże korporacje na całym świecie decydują się na przeznaczenie funduszy na poszczególną inwestycję po ówczesnym zapoznaniu się z projektami. Aby decyzja była pozytywna, wniosek musi pozostać opracowany odpowiednio. Można dać wiarę lub nie, lecz pisanie projektów Katowice bynajmniej nie jest takie łatwe. Trzeba stosować określoną terminologię i uregulowania. Firma Profes organizuje szkolenia Katowice, dzięki jakim można będzie zdobyć wiedzę, w który sposób wykonać projekt, aby mógł on odnieść sukces. Pokażemy Ci z jakich elementów projekt powinien być złożony, jakich zwrotów używać i co w nim dodać, aby zmienić projekty w realność. Nasze szkolenia Śląsk skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i dla firm Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www www. profes. edu. pl

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Bricon Remonty Chorzów »

  Bricon - Remonty Chorzów, a także wykańczanie wnętrz Katowice i ogólnie na Śląsku to nasza specjalność.

  Dopieszczanie wnętrz a więc malowanie to niesłychanie istotny fragment konstrukcyj domu czy remontu mieszkania. Nie tylko stąd, że jest to ostatnia z prac, jakie musimy dokonać przed przeprowadzką, ale także dlatego, że to środek i wykończenie decyduje o tym, jak będzie Nam się żyło.

  Przy teraźniejszej technologii i bezkresnej ilości artykułów budowlanych, sfinalizowanie tych prac samemu jest rzeczą mozolną. Ważny jest tez okres, którego nie zawsze mamy wystarczająco na remont czy wykańczanie.

  Toteż proponujemy Państwu nasze usługi remontowe w Katowicach takie jak: gipsy, tynkowanie, układanie desek podłogowych, montaż płyt K-G na stelażu na terenie takich miast jak Chorzów, Katowice, Tychy, Bytom, Świętochłowice oraz innych miast Górnego Śląska. Zachęcamy do kooperacyj z fachowcami.

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »

  Dezynfekcja przez zamgławianie GOVIR jest liderem w branży w ramach zdejmowania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń dotkniętych koronawirusem. Nabyte przez naszą działalność certyfikaty najlepiej uwidoczniają najwyższą postać naszych usług oraz to, że jako grupa specjalistów w najwyższym stopniu funkcjonalna i działająca dezynfekcja obiektów przez zamgławianie została przez nas okiełznana do perfekcji i zapewniamy najwyższe możliwe standardy zawodowe.
  Dezynfekcja pomieszczeń przeprowadzana jest metodą zamgławiania w położeniach takich jak: szkoły, komunikacja miejska, zakłady pracy, hale czy biura.
  Usunięcie wirusów to zadanie dla nas! Zapraszamy na witrynę internetową, gdzie wolno dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, na czym polega dezynfekcja przez zamgławianie, jaką realizujemy i znajdują się wszystkie informacje kontaktowe, które pomogą się umówić Państwu na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Rafalchmielecki.com - fotograf Bielsko »

  Istotne dla nas chwile często chcielibyśmy przechować w pamięci na stałe, z tego powodu, dlatego też tak ogromną uwagę zwracamy na zdjęcia. Fotografie odświeżają nam pamięć i pozwalają, choć na moment, wrócić do minionych wydarzeń. Fotograf Bielsko gwarantuje, że czas zostanie zatrzymany na wspaniałych fotografiach, do których za każdym razem będziemy mogli powracać. Tak oczekiwane i znaczące życiowe epizody jak śluby, wesela, spotkania z bliskimi czy imprezy dzieci z całą pewnością zasługują na uwiecznienie. W przypadku, gdy wykonaniem tego zlecenia zajmie się profesjonalny fotograf, będziemy mieli pewność, że zdjęcia spełnią nasze oczekiwania i zostaniemy uwiecznieni przez aparat w najbardziej korzystny sposób. Co więcej, jeżeli robienie zdjęć zlecimy profesjonaliście, bez przeszkód będziemy mogli całkowicie oddać się rozrywce z najbliższymi.

  Data dodania: 30 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Fotowoltaika Tychy »

  Wydawaj na energię zero złotych to nasza idea. Współdziałanie z firmą Foto Volt Eko - Fotowoltaika Tychy umożliwi Państwu to uzyskać, gdyż oferujemy montaż paneli fotowoltaicznych, konstrukcję instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż paneli fotowoltaicznych, a także doradzamy najlepsze możliwości dla Twojej domowej elektrowni słonecznej w atrakcyjnej cenie, przychylnej dla każdego domowego budżetu.

  Ze względu na umiejscowienie naszej firmy w takich miastach jak Katowice i Tychy, nadrzędny zakres naszej propozycji to fotowoltaika Tychy, fotowoltaika Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Częstochowa, Bieruń, Lędziny, Sosnowiec. Zapraszamy do kontaktu w szczególności osoby ze Śląska.

  Lokata w fotowoltaikę Tychy czy Katowice to obecnie najlepsza możliwość energetyczna, jakie może podjąć nie tylko osoba indywidualna, ale także firma. Własna elektrownia solarna to przyszłość a montaż paneli fotowoltaicznych jest już niezbędny. Decydując się na współpracę z Nami, macie pewność, że instalacja paneli fotowoltaicznych zostanie wykonany przez firmę regionalną z ponad 20-letnim doświadczeniem w działaniach na wysokościach.

  Domowe elektrownie słoneczne oferujemy dla jednostek prywatnych oraz firm. Więcej wiadomości o naszych możliwościach i ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, gdzie serdecznie zapraszamy. Można tam też zostać poinformowanym o dotacjach na fotowoltaikę Tychy, czym jest fotowoltaika Katowice i co jest niezbędne do tego aby fotowoltaika Tychy czy Katowice usługiwała przez wiele lat.

  Data dodania: 21 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Drukarnia Bielsko-Biała | Picaprint studio »

  Pica Print Studio to drukarnia z ogromnym doświadczeniem w poligrafii gromadzonym przez ostatnie 10 lat. Od początku swojej działalności staramy się nadążyć za ogólnymi standardami w druku aby nasze usługi były jak na najwyższym możliwym poziomie. Nasza działalność jest skierowana na miasto Bielsko - Biała i jego okolice.

  W ofercie drukarni znajdą Państwo druk cyfrowy oraz druk offset. Korzystamy z najlepszym materiałów aby nasze końcowe produkty były jak najlepsze i zadowoliły klienta. Drukujemy szereg artykułów takich jak wizytówki, banery, ulotki, kalendarze, foldery i wiele innych. Sprawdź naszą pełną ofertę na firmowej stronie drukarni.

  Wizytówki i banery reklamowe to nasze produkty które najczęściej są wybierane przez klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej drukarni.

  Druk to nasza pasja! Pica Print Studio

  Data dodania: 23 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Www.barteczko.pl - sesje ślubne »

  Czy Twój najważniejszy moment w życiu przybliża się wielkimi krokami? Marzysz, aby został on właściwie zapamiętany na stronach Waszego wspólnego albumu? Zdjęcia ślubne to zapewne jedna z tych rzeczy, na której nie próbujemy oszczędzać, aby stanowiły trwale zapisaną pamiątkę na wieki i mogły wspaniale zdobić ściany naszego wspólnego domu. Poszukujesz doświadczonego fotografika, który powinien spisać się na medal i obsypać Was jak najcudowniejszą pamiątką? Fotograf na wesele Kraków sprawi, że te ułamki sekund zostaną uchwycone na fotografiach jeszcze piękniej niż oryginalnie. Sesje ślubne to nasza zdecydowana profesja. Zatem, jeśli ekscytuje Cię idealna fotografia ślubna to odszukasz ją tylko u barteczko. pl. Zapraszamy Cię już teraz do przeglądania naszej bazy zdjęć i współpracy!

  Data dodania: 29 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Braincraft - Pozycjonowanie i Projektowanie stron internetowych Śląsk »

  Firmowa strona internetowa jest obecnie równie ważną formą reklamy jak wizytówka. Agencja Reklamowa Braincraft specjalizuje się w tworzeniu stron www dla firm. Braincraft to lata doświadczenia i setki wykonanych projektów stron Internetowych - część z nich prezentujemy w zakładce portfolio. Zawsze dążymy do pełnej satysfakcji klienta zarówno z rezultatów jak i z ceny. Braincraft zajmuje się również projektowaniem sklepów internetowych, pozycjonowaniem stron, kampaniami ADwords oraz kompleksowym e-marketingiem w tym marketing szeptany oraz reklama w portalach społecznościowych. Braincraft dla klientów ze Śląska: Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska oferuje specjalne rabaty cenowe na wykonanie strony.

  Data dodania: 16 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Profesjonalna psychoterapia w centrum Mandala w Częstochowie. »

  Leczenie trudności lub zaburzeń emocjonalnych powinno odbywać się pod opieką psychiatry i psychoterapeuty. Osoby, które chorują na stany lękowe, depresyjne, nerwicowe, na zaburzenia odżywiania lub inne zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie. Mandala przyjmuje osoby po konsultacji psychiatrycznej na psychoterapię indywidualną lub grupową, która prowadzona jest w nurtach Gestalt i poznawczo-behawioralnym. Oferta skierowana jest do osób powyżej 15 roku życia, do par i małżeństw w kryzysie. Możliwe są również spotkania konsultacyjne, których celem jest rozpoznanie problemu i psychoedukacja. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Epic-Events.pl - Fotobudka / Katowice / Chorzów / Tychy / Mysłowice / Śląsk »

  Oferujemy Państwu wynajem Fotobudki na wesela, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, studniówki...

  Nasza FOTOBUDKA ŚLĄSK zapewni Państwu niezwykłą zabawę, a wydrukowane zdjęcia pozostaną jako niezapomniane wspomnienia i pamiątka, do której będziecie Państwo wracać z uśmiechem przez wiele lat.

  Dysponujemy gadżetami wysokiej jakości wykonanymi na specjalne zamówienie. Wąsy, Usta, Okulary, Muszki, Chmurki itd. wykonane są z drewna, a nie z papieru. Dzięki czemu wykonane zdjęcia z akcesoriami są zdecydowanie atrakcyjniejsze.

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkie przyszłe Młode Pary szukające fotobudka katowice na wesele

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Dobry dentysta Gliwice »

  Cudowne zęby to kwestia, na której której zależy w zasadzie każdemu z osób. Dlatego też dobry dentysta Gliwice będzie na naprawdę potrzebny dla każdego kto chce zadbać o posiadane przez siebie uzębienie. W naszym gabinecie znajduje nie tylko stomatolog dziecięcy Gliwice, ale poza tym chirurg stomatolog Gliwice. Możemy pochwalić się naprawdę sprawdzonym sprzętem, który pozwala nam na realizację zabiegów, które są bardzo wymagające. Ciągle chcemy rozwijać jak również inwestujemy również w szkolenia naszych dentystów. W zakresie oferowanych przez nas zabiegów znajdują się na przykład implanty Gliwice. Mamy pewność, że każdy kto będzie zadecydowany na zaufanie prowadzonej przez nas klinice będzie w 100% zachwycony.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Eden.pl - woda do firmy »

  Woda oraz kawa to uwielbiane napoje ludzkości. Co istotne, są to również bazowe typy napojów, które pozwalają pobudzić organizm ludzki do pracy oraz tym samym zwiększyć efektywność. W firmie Eden nienagannie wiemy, co oznacza prawdziwie źródlana woda i pyszna kawa, bez jakich funkcjonowanie w biurach czy urzędach jest nierealne. W następstwie tego konsumentom oferujemy produkty najlepszej jakości, wodę w dystrybutorach 18, 9 litrowych, dostawy wody w butelkach, wynajem ekspresów ciśnieniowych do kawy i regularne dostawy tej ostatniej. Cenimy sobie wygodę konsumenta, właśnie dlatego gwarantujemy pełną pomoc i stały kontakt z naszej strony w razie dowolnych pytań i niepewności. Funkcjonujemy na obszarze całego kraju, obsługując również firmy, jak i biura i przeróżne instytucje. Zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz do kontaktu.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Zespół muzyczny Katowice. Zespół weselny Śląsk. »

  Vento - Zespół weselny z Zabrza oferuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela, urodzin, studniówki i innej imprezy towarzyskiej.
  Bardzo często jesteśmy zapraszani na śląskie wesela i występujemy w roli zespołu weselnego. Wielu mieszkańców Śląska zna nas jako zespół weselny z Zabrza.
  Katowice, Tychy, Zabrze, Bytom, Rybnik i Gliwice to miasta gdzie szczególnie często gramy na śląskich weselach.
  Jeśli planują Państwo urozmaicone przyjęcie weselne to Vento jest dla was najtrafniejszym wyborem. Na weselu gramy przeboje od lat sześćdziesiątych po najnowsze hity muzyczne. Potrafimy dostosować gatunki muzyczne w zależności od rodzaju imprezy tak aby uczestnicy dobrze się bawili.
  Ponadto świadczymy usługi nagłośnienia imprez rozrywkowych i konferencji na Śląsku.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Skup samochodów za gotówkę »

  Gdzie odsprzedać zniszczony wóz?
  Mnóstwo osób zastanawia się, gdzie odsprzedać zniszczony, wadliwy lub powypadkowy wóz?
  Złomowanie często okazuje się mało korzystne pod względem ekonomicznym, utrzymywanie auta też jest nieopłacalne.
  Najskuteczniejszą możliwością w tym przypadku jest skup pojazdów Śląsk!
  Tutaj sprzedasz jakikolwiek wóz, bez względu na markę, rok produkcji lub stan fachowy.
  Nabędziemy Twoje obecne auto, a Ty zdobędziesz kolejny zastrzyk forsy.
  Jesteśmy rzetelną, godną zaufania marką, proponujemy kompetentny skup samochodów, profesjonalną wycenę i wypłatę należności od ręki lub bezpośredni przekaz na określone konto.

  Data dodania: 10 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog bielsko - RODENTICA

  Magdalena Dyrda - Fotograf »

  Fotograf Magdalena Dyrda pracujący w miejscowości Cieszyn i okolicy.
  Tworzy sesje fotograficzne studyjne oraz plenerowe.
  Sesje ślubne i ciążowe to nie jedyne w jej ofercie, ponieważ proponuje także sesje kobiece, dziecięce czy rodzinne.
  Sesje zdjęciowe realizowane są często w plenerze w całym powiecie cieszyńskim, tymczasem sesje studyjne w miejscowości Cieszyn.
  Przestronne studio fotograficzne znajduje się centrum ale posiada własny parking.
  Na sesję zdjęciową należy się uprzednio umówić telefonicznie.
  Sesje zdjęciowe dziecięce oraz sesje kobiece tworzy nieraz w mieście Cieszyn, ale także w innych miejscowościach powiatu cieszyńskiego.
  W studio fotograficznym w miejscowości Cieszyn toczą się sesje dziecięce oraz narzeczeńskie i inne.

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: