Strony z województwa Dolnośląskie:

1 · 2 · następna strona »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37 »

  Postęp techniki umożliwia nam zaoszczędzić sporo czasu na typowych obowiązkach, także gdy robimy rozliczenie podatku i wypełniamy pity 2020/pity 2021. Niektórzy twierdzą, że działa to jednak odwrotnie gdyż zamiast mieć więcej czasu, ciągle mamy go za mało i ciągle się śpieszymy. Tak czy inaczej nie można zaprzeczyć, iż mamy teraz do dyspozycji przydatne narzędzia, które ułatwiają nasze codzienne obowiązki. Wśród tych wszystkich kwestii warto zwrócić uwagę na udogodnienie jakim jest darmowy program pit 2020, który umożliwia błyskawicznie i łatwo wykonać rozliczenie pit 37 https://www. pit-format. pl/pit-37 i pozostałych deklaracje pit oraz przesłać wypełnione formularze podatkowe pit 2020/pit 2021 przez Internet do Urzędu Skarbowego.
  Mnóstwo osób dostaje informacje o takiej możliwości, co przyjmują z ulgą gdyż pity 2020 stanowią dla nich problem. Mało jest pewnie podatników, którzy z przyjemnością wspominają wizyty w urzędzie, a poza tym rozliczenie pit 2020 wykonamy bez konieczności wychodzenia z domu. Z tego powodu, takie rozwiązanie ma już wielu zwolenników i jest w naszym kraju popularne. Kolejnym ułatwieniem jest to, iż dzisiaj można również łatwo wypełnić pit online. Istnieją specjalne aplikacje komputerowe jak chociażby wspomniany program PIT 2020 Format, z pomocą którego każda osoba jest w stanie uzupełnić swój pit 2020 także online.
  W dzisiejszych czasach tego rodzaju darmowy program pit 2020, dostępny jest dla wszystkich. Musimy mieć komputer, na którym zainstalujemy aplikację albo po prostu wypełnimy bezpośrednio darmowy pit 2020/ pit 2021 w wersji online.
  Oczywiście nie każdy chce używać takiego typu rozwiązań i nadal woli typowe sposoby uzupełniania formularzy, ale nie możemy zaprzeczyć, iż wykorzystywanie Internetu jest dużo prostsze. Z tego powodu wiele osób decyduje się na wykorzystanie nowoczesnych technik żeby wykonać rozliczenie pit 37, pit 28, pit 36 itd. To łatwe rozliczenie podatku - pity 2020.

  Data dodania: 20 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Poliwęglan »

  Firma Koplex oferuje sprzedaż poliwęglanu jednostkom indywidualnym oraz mniejszym przedsiębiorcom. Jako lokalna, rodzima jednostka, charakteryzuje się na tle pozostałych niezawodnością i punktualnością dostaw. Dzięki rozmaitemu doświadczeniu na rynku i kooperacji z głównymi wytwórcami ogólnoświatowymi, oferuje poliwęglan lity oraz poliwęglan komorowy w różnorakich rodzajach kolorystycznych.

  Koplex służy doradztwem na każdym szczeblu współpracy - od zapotrzebowania aż po dostawę. Poliwęglan proponowany jest w formatach standardowych, a w wypadku zapotrzebowań indywidualnych również na poszczególny kształt. Dostawy mają przeważnie miejsce w czasie 24-48 godzin. Zaufaj polskiemu sprzedawcy z świetnym doświadczeniem - nie rozczarujesz się.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Meble design - Mebloscenka »

  Designerskie meble sprzedawane przez platformę sprzedażową mebloscenka. pl to usługa, która jest oferowana przez naszą firmę od wielu lat. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko obszerną ofertę mebli ale również zakładkę z promocjami jak i kontaktem do naszej firmy. Atrakcyjne ceny, oryginalność oferty, doskonałej jakości materiały z których wykonywane są meble, gwarancja a także krótki termin realizacji to nasze atuty.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  W naszym sklepie internetowym kupią Państwo najlepsze materiały akustyczne. Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne, pianki samoprzylepne, pianki niepalne.
  Nasze produkty są stosowane do wygłuszania:
  - maszyn i urządzeń
  - samochodów osobowych i dostawczych
  - studiów nagrań
  - pokojów odsłuchowych
  - lokali mieszkalnych
  - sal widowiskowych, tanecznych itp.
  - hal produkcyjnych
  - lokali biurowych  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Klientów indywidualnych i firmowych.
  Jeśli moją Państwo jakiekolwiek problemy w doborze materiałów to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z chęcią pomożemy w doborze właściwych materiałów dźwiękochłonnych.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  E-hak24.pl - zawiesia, chwytaki, wciągniki »

  Platforma sprzedażowa Ehak24. pl powstała z myślą o dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań z zakresu transportu bliskiego oraz wyposażenia magazynów, warsztatów czy hurtowni. Ma w swojej ofercie wózki magazynowe wszelkiego typu, żurawiki, wciągarki, zawiesia, liny stalowe i haki, uchwyty transportowe, a także inne produkty niezbędne do wykonywania różnego typu prac – m. in. szelki bezpieczeństwa, elektronarzędzia, chemię przemysłową.
  Pracownicy platformy posiadają bardzo duże doświadczenie w doborze urządzeń o parametrach dokładnie odpowiadających potrzebom klientów oraz służą radą i pomocą na wszystkich etapach zakupów. Wysyłane produkty opatrzone są dokładną specyfikacją i instrukcjami oraz solidną gwarancją.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Program księgowy www.ksiega-podatkowa.pl »

  SKP Super Księga Podatkowa to niezwykle przydatny, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze program księgowy https://www. ksiega-podatkowa. pl, którego przeznaczeniem jest prowadzenie rachunkowości. To przede wszystkim prosta w obsłudze mała księgowość. Poleca się go zarówno małym, jak i średnim firmom. Świetnie sprawdza się też w rozmaitych biurach rachunkowych. Posiada szereg zalet, które sprawiają, że cieszy się on bardzo dużą popularnością. Dowiedzmy się na jego temat więcej.
  Jest to kpir program księgowy z bardzo prostą, intuicyjną obsługą. W efekcie bez trudu upora się z nim każdy. Super Księga Podatkowa skonstruowana jest tak, że pozwala na błyskawiczny import danych księgowych z innych programów używanych dotychczas. Ma to ogromne znaczenie dla tych firm, które postanowiły zmienić używane dotychczas oprogramowanie. To zarówno łatwa w obsłudze książka przychodów i rozchodów oraz ryczałt, ale także wiele użytecznych modułów ułatwiających prowadzenie firmy. Ten kpir program księgowy można rozszerzać o dowolnie wybrane moduły, tworząc tym samym aplikację perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb. Moduły te to : płace i ZUS; środki trwałe; kilometrówka; delegacje krajowe i zagraniczne; fakturowanie; magazyn; podatek VAT i JPK_VAT; oraz inne. Jak widać, jest to program do księgowości bardzo rozbudowany i każdy znajdzie tu potrzebne funkcje. Kupujący ma możliwość dobrać potrzebne moduły; co sprawi że praca w jego firmie będzie łatwiejsza. Producent na bieżąco aktualizuje oprogramowanie, tak więc jest ono zgodne z obowiązującymi przepisami. Każdy kupujący ma możliwość pobrania bezpłatnej wersji testowej i w okresie dwóch miesięcy poznać jak SKP funkcjonuje w jego firmie i jakie moduły należy wybrać by optymalnie ułatwić prowadzenie biznesu. To także możliwość przekonania się jak prosta jest mała księgowość z użyciem tego oprogramowania dla firm i biur rachunkowych.

  Data dodania: 22 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Pompy do odwadniania - AFEC »

  Odwadnianie wykopów budowlanych, terenów zalewowych, zbiorników wodnych wymaga wysokiej sprawności technicznej, wydajności oraz odporności na ścieranie. Woda brudna, a szczególnie zawierająca domieszki cząstek stałych, osady, pyły jest trudnym medium. Dlatego wszystke profesjonalne pompy odwadniające muszą posiadać kilka najważniejszych cech: zwartą trwałą budowę odporną na ścieranie, oraz wydajność i niezawodoność. W odpowiedzi na te potrzeby zaprojektowano kompleksową linię pomp zatapialnych AFEC. Są to specjalistyczne elektryczne pompy zatapialne, przeznaczone do odwadniania i odprowadzania medium z zawartością piasku, żwiru, cementu, betonu. Zatem do pracy w warunkach budowlanych. Wśród linii pomp AFEC ciekawą grupą pomp, są pompy z agitatorem. Jest to specjalna grupa pomp przeznaczona do pracy w ekstremalnie trudnych warunkach i pracy z gęstym i lepkim medium, jakim jest np. szlam. To odpowiednia pompa do odwadniania i pracach związanych z pogłębianiem i oczyszczaniem zbiorników wodów, gdzie mamy do czynienia często z gęstym osadem dennym.

  Linia pomp AFEC obejmuje:ciężkie pompy TP do pompowania szlamów
  pompy do odwadniania FS
  lekkie ręczne pompy do odwadniania FSR, FLS

  Zajmujemy się sprzedażą, dystrybucją oraz serwisem pomp AFEC. Umożliwiamy również wynajem pomp odwadniających do pracy min. na terenach budowlanych, odwadniania terenów zalewowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Noclegi Stronie Śląskie: atrakcje, pensjonat »

  Ośrodek wypoczynkowy Diana zaprasza w Sudety, gdzie znajduje się wiele atrakcji turystycznych dedykowanych wypoczynkowi dla rodzin, znajomych czy seniorów. Wśród nich wymienić można m. in. :
  1. Stok narciarski Czarna Góra, który należy do największych tego typu atrakcji w całej Kotlinie Kłodzkiej. Stok narciarski posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę narciarską, gastronomiczną itd. Czarna Góra to także malownicze szlaki turystyczne prowadzące na wiele sudeckich szczytów jak np. Śnieżnik.
  2. Wodospad Wilczki - czyli znana na całym Dolnym Śląsku naturalna górska siklawa. Wodospad Wilczki zlokalizowany jest w pobliskim Międzygórzu, do którego szybka można dotrzeć ze Stronia Śląskiego. Urokliwe Wodogrzmoty Mickiewicza (nazwa alternatywna) robią szczególne wrażenie w sezonie letnim i odwiedzane są przez wycieczki szkolne, dla których jest to żelazny punkt zwiedzania Kotliny Kłodzkiej.
  3. Kłodzko, czyli stolica ziemi kłodzkiej, od którego Stronie Śląskie znajduje się w wystarczającej odległości na 1 dniową wycieczkę dla całej rodziny. Kłodzko to stary rynek, ruiny starej twierdzy czy unikalny w skali europejskiej most.
  Te i inne atrakcje są na wyciągnięcie ręki dla wszystkich, którzy zdecydują się na urlop w strońskim pensjonacie Diana - zapraszamy!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Instalacje systemów wentylacji »

  Wentylacja hybrydowa jest połączeniem zalet wentylacji naturalnej z mechaniczną. Dlatego też coraz więcej inwestorów jest zainteresowanych montażem tego rodzaju wentylacji. Głównie są to spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz deweloperzy. Wentylacja hybrydowa może być bowiem instalowana zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach. Firmą, która od lat zajmuje się instalacjami wentylacji hybrydowej i mechanicznej jest Arwenter. W ofercie firmy jest także projektowanie systemów wentylacji oraz doradztwo techniczne.

  Data dodania: 09 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Medeste Clinic Medycyna Estetyczna Wrocław »

  binet lekarski Medeste mieści się przy ul. Kłodzkiej 3A, Bielany Wrocławskie. Lekarze pracujący u nas stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom naszych pacjentek. Wszyscy się starzejemy, ale nie wszyscy wiedzą, w jak prosty sposób udaje się tę starość spowolnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak niezwykle szybko rozwijająca się. Zajmuje się ochroną zdrowia, choć skupia się głównie na urodzie i związanym z nim samopoczuciem. Coraz więcej metod umożliwia poprawę wyglądu pacjenta, a co się z tym wiąże dodaje mu pewności siebie i zwiększa radość z życia. nMedycyna estetyczna przede wszystkim pomaga w pozbyciu się mankamentów urody. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają niewygodnej rekonwalescencji. Ważną zaletą jest ich bezinwazyjność. Najmniej agresywne są procedury kosmetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek, usuwanie owłosienia. Co więcej niezwykle ważne jest to, że skutki dostrzegalne są natychmiastowo. nhttps://www.medeste.pl/zabieg/wolumetria-twarzy/nnPowiększanie ust kwasem hialuronowymnPragniesz nadać swoim ustom blask? W naszym centrum posiadamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania ust kwasem hialuornowym. Nasi lekarze zadbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo. nnhttps://www.medeste.pl/zabieg/osocze-bogatoplytkowe/nZabieg osoczem bogatopłytkowym daje niesamowite rezultaty, polepsza nawilżenie i wygląd skóry leczonej okolicy. nnhttps://www.medeste.pl/zabieg/hifu-nieinwazyjny-lifting/nJeśli opadnięte policzki i duże chomiki przeszkadzają Ci zabieg HIFU będzie dla Ciebie doskonałą metodą na poprawę wyglądu.

  Data dodania: 31 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy »

  Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy zlokalizowana we Wrocławiu wychodzi zarówno do Klientów biznesowych, jak również indywidualnych z ofertą specjalistycznych usług obejmujących zakres prawa. Bardzo wyraźnym atutem Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy jest z pewnością wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, w którym każdy prawnik jest odpowiedzialny za skonkretyzowaną specjalizację i tylko w jej zakresie prowadzi sprawy. Najważniejsze dla Kancelarii jest sprostanie oczekiwaniom, ale przy tym zaoferowanie realnej pomocy w pracach podjętych na rzecz Klienta. Właśnie dlatego niezależnie od charakteru i wymagań spraw są one zawsze prowadzone w zgodzie z literą prawa i wysokimi standardami.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Wirtualne Biuro Wrocław »

  Wirtualne Biuro Hit Investment we Wrocławiu specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla małych, dużych firm, zagranicznych firm oraz osobom chcącym pracować w Polsce. Wynajem wirtualnego biura jest bardziej korzystniejsze niż wynajem stacjonarnego biura, bo są niższe koszty za czynsz, media czy pracownika. Każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie, co pozwoli mu sprawniej prowadzić biznes. W praktyce oznacza to, że klient posługuje się naszym adresem jako adresem siedziby firmy. U nas można dobrać pakiet usługi wirtualne biuro, które będzie odpowiednie dla twojej firmy. My jako Hit Investment różnimy się od innych firm indywidualnym podejściem do obsługi klienta, na co zwracamy szczególną uwagę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze wirtualne biuro, skontaktuj się z naszym biurem już teraz, a my z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

  Data dodania: 04 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Automatyka i Pneumatyka - sklep internetowy »

  Internetowa platforma zakupowa skierowana do firm technicznych oferuje:
  1. Elementy złączne w wykonaniu z mosiądzu niklowanego. Element złączny w postaci czwórnika, kolanka, przedłużki czy nypla kupić można w naszym sklepie internetowym. Elementy złączne wtykowe i skręcane, z gwintami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi - dostępne są w różnych rozmiarach.
  2. Pompy tłokowe niskociśnieniowe i wysokociśnieniowe, które zasilane są pneumatycznie. Pompy tłokowe stosowane są w różnych warunkach przemysłowych, a nasza firma świadczy fachowe doradztwo w ich zakresie. Pompa tłokowa sprawdzi się przy takich mediach jak lakiery, farby, emulsje itd. Oferujemy tylko markowe, wysokiej jakości pompy tłokowe Walther Pilot.
  3. Zróżnicowane elementy filtracyjne w postaci np. prefiltrów. Prefiltry to grupa komponentów filtracji dokładnej, w skład której wchodzą także mikrofiltry. Prefiltr stosowany jest w wymagających warunkach, gdzie jakość sprężonego powietrza jest szczególnie pożądana. Prefiltry należą do grupy filtrów ciśnieniowych, tak jak filtry wstępne, submikronowe itd. Całość filtracji jak i pozostałe komponenty związane z pneumatyką zakupić można poprzez nasze stacjonarne sklepy z pneumatyką jak i internetowy sklep B2B - zapraszamy!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Rolety rzymskie - www.dekoria.pl »

  Wnętrze domu powinno być piękne, praktyczne i bezpieczne dla domowników. Należałoby zatroszczyć się o każdy element, aby utworzyć mieszkalny azyl dla siebie i własnej rodziny. Nie jest to jednak takie łatwe, a aranżacja wnętrz mieszkalnych wymaga zarówno wiedzy oraz fantazji. Dla tych, którzy chcą umeblować wnętrze z pomocą profesjonalistów możemy polecić Dekorię. Tworząc wygląd własnego mieszkania wraz z Dekorią masz pełne przekonanie, że otrzymujesz wyposażenie domu zgodne z najnowocześniejszymi trendami i nadążające za aktualną modą. Oferta firmy Dekoria to cała gama przeróżnych rzeczy niezbędnych w wyposażeniu lokalu mieszkalnego: kołder, koców, pościeli, dywanów, lam, szklanek, sztućców czy koszów, świeczników oraz rolet oraz firanek. Wszystkie towary w sklepie wolno dostosować pod kolor lub ewentualnie pożądane rozmiary czy też kierując się marką producenta, ceną lub ewentualnie opiniami innych konsumentów.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Sklep z oświetleniem online »

  E-sklep z zewnętrznym ledowym oświetleniem proponuje nowy projekt w branży jakim jest LND. Nasz sklep internetowy sfokusowany jedynie wokół najbardziej wartościowych lamp, eleganckich, które nie ustępują jakością techniczną. W ofercie sklepu online znajdziemy m. in. :
  1. Nowoczesne lampy zewnętrzne ścienne, które znajdziemy także w klasycznych stylach wzorniczych. Oświetlenie ścienne led jak inne oprawy oświetleniowe z oferty jest odporne na działanie wody na poziomie IP65/67. Kinkiety czy plafony nadadzą fasonu budynkowi, zapewnią też punktowe oświetlenie detali architektonicznych. Modele lamp naściennych dostępne są w wielu modelach, seriach i wariantach.
  2. Lampy do ogrodu wiszące to sufitowe rozwiązania opraw na takie przestrzenie około domowe jak ganki, werandy, altany, balkony itp. Lampa ogrodowa wisząca będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie użyteczne rozwiązania na taras lub do ogrodu, które także w przestrzeni publicznej znajdzie swoje zastosowanie aranżacyjne. Oświetlenie wiszące dostępne jest w kilku, lecz mocno różniących się seriach.
  3. Lampy ogrodowe ziemne, a wiec oprawy oświetleniowe wpuszczane do ziemi, gruntu, kostki brukowej, wylewki betonowej, podestu z drewna lub tworzywa. Lampy dogruntowe mogą także posiadać funkcje najazdowe i właśnie takie typy oświetlenia także tworzą ofertę sklepu online LND.
  Sklep internetowy z oświetleniem LND to produkty oświetleniowe, które możemy sklasyfikować jako lampy dekoracyjne, akcentujące i punktowe. Odwiedź sklep online i sprawdź szczegóły oferty handlowej!

  Data dodania: 14 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Www.polski-rower.pl - rowery młodzieżowe »

  Jednoślady to pojazdy, które są szczególnie popularne wiosną i latem. Przyjazna aura zachęca ludzi do przesiadania się z samochodów na pojazdy ekologiczne. Hurtex dostarcza wysokiej jakości skutery barton oraz rowery młodzieżowe, dzięki jakim będzie możliwość bez żadnych problemów obcować z przyrodą. Można będzie na takich urządzeniach doznać prawdziwy wiatr we włosach. Skutery zbudowane są z wysokiej jakości podzespołów, dzięki jakim będzie na pewno możliwość korzystać z nich przez czas. Nasze rowery męskie są najlepszą propozycją dostępną na rynku. Dzięki faktowi, że dostępne są w atrakcyjnych cenach, tanie rowery sprzedają siędoskonale. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. polski-rower. pl, na jakiej znajdują się szczegółowe informacje o naszych produktach.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Kompleksowa budowa domów Wrocław »

  ECA DESIGN tworzą specjaliści i inżynierowie budownictwa. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. Ofertę swą kierujemy także do klientów indywidualnych, którzy planują lub już rozpoczęli inwestycję budowlaną.

  Kompleksowo budujemy domy jednorodzinne we Wrocławiu oraz okolicach. ECA Design zapewnia wsparcie na każdym etapie. Zapewniamy ekipę budowlaną, kierownika budowy, transport, materiały budowlane. Pomagamy spełnić wszystkie niezbędne formalności związane z budową domu. Nasz klient zyskuje czas i pewność, że budowa domu zostanie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.

  ECA DESIGN oferuje:kompleksowa budowa domu
  inwestor zastępczy
  obsługa inwestycji budowlanych

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Gorset ortopedyczny Wrocław - Orto-Pes »

  Wykonywanie gorsetów ortopedycznych to jedna z pozycji oferty wrocławskiej pracowni protetyczno-ortopedycznej "Orto-Pes". Gorset ortopedyczny jest skuteczną metodą leczenia skoliozy u dzieci. Najważniejszą jednak kwestią jest profilaktyka i obserwacja dziecka. Skolioza występuje najczęściej w wieku 11-16 lat. Zadaniem gorsetu ortopedycznego jest korekcja czynna i bierna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej www.ortopes.pl nnSiedziba firmy mieści się we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241H. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście.

  Data dodania: 08 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  EKOPOMP - dobór i dystrybucja pomp »

  Dobieramy i dostarczamy firmom i klientom indywidualnym pompy, zbiorniki i akcesoria. Główną działalnością jest techniczny dobór pomp pod wskazane aplikacje. Nasi specjaliści wspomagają profesjonalną wiedzą techniczną w doborze optyymalnych rozwiązań. Dobieramy i sprzedajemy pompy głębinowe, pompy zatapialne, pompy peryferalne, pompy dozujące, pompy perystaltyczne, pompy magnetyczne, pompy membranowe oraz inne specjalistyczne urządzania, także w specjalnych wykonania pod wskazaną aplikację.

  Ekopomp dystrybutor pomp PRORIL, AQUA, Osip, BBC, Mencarelli, Plastomec, Nocchi, Calpeda, Lowara, Knoll, Brinkmann, Elbi, Wellmate.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pit-format.pl program pit 2020 - rozliczenie pit 37

  Przegrywanie filmów 8mm, super 8mm - Digital - Usługi Archiwizacyjne »

  Oferujemy skanowanie filmów z taśm szpulowych metodą poklatkową. Do transferu filmów stosujemy profesjonalny sprzęt. Przegrany film w rozdzielczości HD będzie gotowy do odtwarzania na komputerze oraz stacjonarnym odtwarzaczu DVD. Firma Digital oferuje przegrywanie filmów 8mm oraz zapisanych w młodszym formacie super 8mm na nośniki cyfrowe. Warto zauważyć, że transfer filmów w naszej firmie odbywa się w trybie poklatkowym, co oznacza, że każda klatka zostaje zeskanowana osobno. Do tej metody potrzebny jest specjalistyczny, drogi sprzęt którty na potrzeby klientów został sprowadzony przez nas z Holandii. Większość podobnych firm trudniących się tą specjalizacją oferuje nic innego jak przegrywanie tego rodzaju filmów w trybie LIVE. Polega to po prostu na odtwarzaniu filmu na starej kamerze 8mm, film zostaje wyświetlony oraz nagrany kamerą cyfrową. Pomimo używania kamer wysokiej jakości oraz stosowania statywów i inny technik efekt jest słaby i można taki film porównać to tych kiedyś nielegalnie kręconych w kinie. Lepsza metoda także często spotykana to kręcenie takich filmów kamerą cyfrową przez odpowiedni obiektyw np. firmy Zenit. Budowa takiego skanera do filmów wymaga jednak sporej wiedzy.

  Przegrywanie taśm szpulowych https://www.evhs.pl/przegrywanie-filmow-8mm,-super-8.html

  Polecamy także przegrywanie VHS na DVD https://www.evhs.pl/przegrywanie-vhs-na-dvd-wroc-aw.html

  Data dodania: 02 04 2020 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Mapa województw: