Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Pożyczki pozabankowe na konto »

  W ostatnich czasach banki coraz bardziej powiększają kryteria dawania pożyczek. Do tego dochodzą jeszcze wszystkie formalności, które są z tym powiązane. Niestety, lecz dużej ilości osobom zamyka toż opcję do możliwości uzyskania pieniędzy, jakie są im w danej sekundzie niezbędne. Właśnie toż sprawia, iż coraz większą popularnością cieszą się pożyczki pozabankowe online które zapewnia dużo firm pożyczkowych. Tak naprawdę wystarczy posiadać skończone osiemnaście lat, wpaść na stronę internetową, wypełnić formularz, wysłać go oraz wyczekiwać na decyzję. Zazwyczaj zapada ona tegoż samego dzionka, a suma o jaką się staraliśmy zostaje przelana nam na nasze konto. Zaciekawione osoby takim rozwiązaniem sugerujemy żeby zajrzały na stronę 24-pozyczki, gdzie też wynajdziecie zalecane propozycje.

  Data dodania: 21 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Naprawa laptopów Środa Śląska »

  Gdy nabywamy nowy laptop mamy nadzieję, że przez parę latek będzie nam służył bez zarzutu. Jednakże prawda jest takowa, może zawsze potrzebujemy być przygotowani na to, że zjawi się pewna awaria. Może być to kłopot z dyskiem twardym, z kartą graficzną i dużo innych. Kiedy mamy dostateczną wiedzę na tenże temat możemy samodzielnie określić, co też takiego się stało. Aczkolwiek jeżeli chodzi o naprawę toż rozsądniej zgłosić się z tym do specjalisty. Wyszukując serwis, jaki działa na terenie powiatu średzkiego i oferuje między innymi naprawa komputerów środa śląska, monitorów i tymże pokrewnych sprzętów, zachęcamy aby zajrzeć na stronę firmy Laptopy Tomasz Rekusz. Odkryjecie tam naturalnie listę usług, informacje kontaktowe, ale również i sklepik z rozmaitymi częściami do komputerów stacjonarnych oraz laptopów.

  Data dodania: 21 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skup łożysk »

  W dzisiejszych czasach posiadamy wielość produktów i usług. Jakkolwiek wielokrotnie dzieje się w ten sposób, że niektóre z nich znikają z obiegu, a wielu osobom by się przydały. Jest to zwłaszcza znaczące w mechanice. Gdyż toż części spełniają pierwszorzędną rolę. Przeto jeżeli posiadaliby Państwo łożyska oraz ich nie pragnęli to polecamy skup łożysk jaki jest dostępny na obszarze całego kraju. Zapewniamy, że będą Państwo usatysfakcjonowani z zaproponowanej stawki. Na jej wysokość składają się 3 podstawowe elementy. Otóż są toż: typy łożysk, ich dostępność na rynku, tudzież ponadto waga. Na stronie internetowej: skupujemylozyska. pl szerzej mogą Państwo zapoznać się z ofertą. Mogą również skontaktować się Państwo poprzez formularz, maila albo telefonicznie. Profesjonaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skup łożysk »

  Prowadzenie swej działalności na pewno nie jest niczym prostym, bo wiąże się z tymże ogromną odpowiedzialnością oraz to w przeróżnych aspektach. Bez powątpiewania potrzeba dbać o towar, który się wykorzystuje do produkcji czegoś. Jest toż wyjątkowo w mechanice. Bowiem niezmiernie wiele części, które na chwile obecną się nam nie przydają to będzie można wykorzystać później. Poza tymże zamiast wyrzucać toż należałoby na tym zarobić poprzez sprzedaż. Korzystne stawki proponuje skup łożysk nowych w oryginalnych opakowaniach, czy bez nich. Wówczas do Państwa przyjeżdża pracownik i dokonuje wyceny. Wszystko zależne jest od takowych czynników jak: rodzaj łożyska, ich dostępność na rynku, tudzież także waga. Niezmiernie serdecznie namawiamy do zaczerpnięcia z oferty. Dajemy gwarancję, iż będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skup łożysk »

  Coraz częściej można się spotkać z teorią, iż światem zaczną rządzić roboty. Niewątpliwie sztuczna inteligencja towarzyszy człowiekowi niemal w każdym aspekcie jego życia. Jakkolwiek jej dotychczasowe zaawansowanie zastanawia jak jeszcze daleko technika posunie się do przodu. Wszakże nie ma co się przerażać, lecz do wszystkiego należy podchodzić z ogromną ostrożnością. Poza owym warto pamiętać, że zadaniem wszelkiego typu urządzeń jest służenie ludziom, tudzież już szczególnie pojazdy są niezmiernie przydatne. Niemniej, ażeby mogły one funkcjonować toż konieczne są łożyska. Wszystkim tymże, jacy mają owe części mechaniczne polecamy skup łożysk, jaki jest dostępny zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Tu proponuje się takie stawki, aby każda ze stron była szczęśliwa. Zatem dobra wycena zapewniona.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Kwiaty z dostawą »

  Każdy z nas winien doceniać owo co ma. Albowiem tak naprawdę wszystko jest nam dane na chwilę. Na pewno jedną spośród najistotniejszych kwestii są relacje międzyludzkie. Budowanie z kimś więzi nie przychodzi błyskawicznie i z rzetelnością nie jest na tak zwane ''zawołanie''. Faktycznie obie strony muszą się starać. Bez wątpienia warto należycie świętować wszelakie uroczystości, a już szczególnie, kiedy jest owo święto bliskiej nam osoby. Skoro jest toż relacja damsko-męska to kwiaty z dostawą będą doskonałą niespodzianką. Rzadko gdy kobieta spodziewa się, że dostanie coś takowego, a już wyjątkowo, gdy osoba jaka złożyła zamówienie jest właśnie z nią. Zatem bardzo gorąco namawiamy do skorzystania spośród oferty Kwiaciarni Prymula. Jest toż poczta kwiatowa, jaka w swoim asortymencie ma sporo rodzajów kwiatów jak np. róże, kosze kwiatowe, kwiaty doniczkowe oraz mnóstwo kolejnych. Warto nadmienić, że są jeszcze wykonywane zamówienia indywidualne. Więcej wiadomości znajduje się na witrynie elektronicznej: kwiatyprymula. pl. Opublikowano tam także wszelkie niezbędne dane do kontaktu.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Kalkulator Kredyty »

  Kalkulacja kredytów jest o tyle ważna, o ile zależy nam na tanim kredycie. Bo jeżeli inne czynniki są dla nas ważniejsze, albo nie ma to żadnego znaczenia, to nie ma sensu poświęcać temu czas. Jak można dokonać kalkulacji kredytów i na czym ona właściwie polega?
  Przede wszystkim na stronie kredytykalkulator. pl należy wybrać kredyt, który chcemy sprawdzić. Do wyboru są i kredyty gotówkowe, i kredyty hipoteczne. Poza tym konsolidacyjne kredyty i pożyczki oraz także pozabankowe pożyczki internetowe.
  Jeżeli już wybraliśmy kredyt, np. gotówkowy na remont mieszkania, to należałoby sprawdzić wysokość rat. Właściwe je oszacować, bo wszystkie kalkulatory kredytów, tylko je szacują. Możemy wówczas ustalić nie tylko wysokość kredytu, ale i czas. W przypadku kredytów gotówkowych są to miesiące, a w przypadku kredytów hipotecznych - lata.
  Wiemy już mniej więcej jak będzie rata, to i łatwiej wyselekcjonować kilka banków, z którymi skontaktujemy się w sprawie tego kredytu. Odpowiadając na pytanie: gdzie po kredyt gotówkowy 50 tys zł, znajdziemy ją na podstawie kosztów kredytowych. Mając zaledwie 3 banki, po porównaniu kosztów, możemy łatwo stwierdzić, gdzie jest taniej. I w ten łatwy i szybki sposób, porównamy kredyty, pożyczki i wybierzemy bank.
  I tak można porównywać kredyty pozostałe. Na przykład: konsolidacja 8000 zł. Gdzie można skonsolidować kredyty na tak wysoką kwotę? Jakie kredyty i pożyczki możemy połączyć? I najważniejsze pytanie: czy warto to w naszym przypadku zrobić?
  Pytań może być naprawdę dużo i nie muszą one przecież wszystkie dotyczyć kredytów bankowych. Co w przypadku kalkulacji pożyczek pozabankowych w firmach pożyczkowych internetowych? To już trzeba zrobić samodzielnie. Nie ma kalkulatorów kosztów kredytowych w przypadku pożyczek ratalnych. Konieczne jest skontaktowanie się z firmą pożyczkową, aby dowiedzieć się, jaką ofertę pożyczkową mogą dla nas przygotować. Np. pożyczka pozabankowa 1000 zł 3 lata to jest pożyczka ratalna.

  Data dodania: 19 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Cambium Networks epmp »

  Jako dziecko wszystko wyobrażaliśmy sobie inaczej. Życie wtedy wydawało się wyjątkowo proste, a naszym marzeniem było w końcu stać się dorosłym. Jednak im stawaliśmy się starsi, tym bardziej zaczęliśmy zauważać jaki świat jest właściwie. Stanęły przed nami trudne wybory, zaś także próby usamodzielnienia się. Nikt nie żyje w perfekcyjnym świecie, każdego spotykają pewne przeciwności, spośród którymi musi walczyć. Pomimo wszystko mamy o dużo prościej aniżeli nasi pradziadowie. Przede wszystkim żyjemy w dobie Internetu, jaki stał się wyznacznikiem owych czasów. Nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Jednak, by móc z niego korzystać konieczne są różne narzędzia. Firmą, która zajmuje się ich wykonywaniem jest Cambium Networks epmp, jakiej materiały dostępne są w sklepie wifiki. Znajdziemy tam szeroki asortyment artykułów umożliwiających udostępnianie sieci internetowej. Więcej szczegółów na stronie sklepu.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Site survey sieci wifi »

  Wiedza, jaką zdobywamy w szkole może przydać nam się w dorosłym życiu. Są to przede wszystkim podstawy, dzięki jakim lepiej odbieramy świat. Przez dużo lat wszystkiego uczono się ze specjalistycznych podręczników, zaś do teraz w szkołach stosuje się ich, ażeby na jakiejś podstawie tłumaczyć poszczególne zagadnienia. Jednakże żyjemy w czasach, gdzie głównie wszystkich informacji poszukujemy w Internecie. Natomiast do tego musi być zapewnione właściwe łącze. Takie zagwarantować może firma Akademia Wifi. Zajmuje się ona projektowaniem i wykonywaniem sieci, zaś w zakresie tych działań są zarówno pomiary wifi, które pozwalają precyzyjnie wskazać łącze. Doświadczenie, niezbędne zdolności i szeroki zakres usług toż cechy charakterystyczne owej firmy. Zapraszamy na stronę internetową, ażeby poznać szczegóły propozycji.

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Ochraniacz na Materac »

  Oferujemy wytrzymałe ochraniacze na materac w łóżeczku niemowlęcym i dziecięcym. Podkłady zabezpieczają materac przed przemoczeniem, przepoceniem i różnymi plamami, które trudno usunąć z łóżeczka. Ochraniacz skutecznie przedłuża żywotność materaca, chroni go przed brzydkimi zapachami i zabrudzeniami, gdyż dzięki gumkom podkład zawsze pozostaje na swoim miejscu. Korzystamy z materiałów odpornych na pranie w wysokich temperaturach i uszkodzenia mechaniczne, dlatego nasze ochraniacze służą maluchom niezawodnie przez wiele miesięcy.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Marihuana w medycynie »

  Marihuana to kultowe na całym świecie ziele, które oprócz szumnych właściwości narkotycznych wykazuje niezmiernie kolosalne wykorzystanie i gigantyczne działanie. Otóż konopie te posiadają w swoim składzie pomiędzy innymi olejki CBD lub także inne składniki, które charakteryzują się ciekawym wpływem na organizm ludzki. Znajdujące się tu wiadomości o marihuanie pozwolą zapoznać się każdemu zainteresowanemu z informacjami na temat: konopie w medycynie. Przede wszystkim dużo wiadomości o konopiach odnosi się do ich użycia i wpływu na człowieka. Ten magazyn konopny skonstruowany został z myślą o wszystkich, jacy szukają porządnych informacji oraz newsów z zakresu: marihuana w medycynie.
  Nasz portal o marihuanie ukazuje czym są medyczne konopie, a także w jaki sposób można je prawnie wykorzystać. Takie konopie wiadomości są nie jedynie zajmujące, jakkolwiek i korzystne. Medyczna marihuana jest albowiem dosyć kontrowersyjnym tematem, a tak rzeczywiście zdrowie i marihuana są w stanie iść ze sobą w parze. Ciekawi Cię tematyka: zdrowie a marihuana? Wejdź i oddaj się lekturze.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Www.finansowyradar.pl »

  Oszczędzanie jest jedną z najefektywniejszych metod na owo, żeby czegoś w życiu się dorobić. Zatem należałoby korzystać z usług, jednakowoż produktów jakie będą dobre pod względem jakości, lecz równocześnie przy niewygórowanej cenie. Tak faktycznie zawsze jest możliwość wyszukania czegoś taniej. Na pewno w internecie znajduje się szereg atrakcyjnych ofert. Aczkolwiek warto wyszukać ów serwis, który posiada bazę najdoskonalszych opcji. Jeśli chodzi o wszelkie kwestie związane z finansami toż na www.finansowyradar.pl odnajdą Państwo usługi finansowe, które za wiele nie nadwyrężą Państwa budżetu. Tam wszystko pozostało szczegółowo opisane. Pomiędzy innymi mają Państwo do dyspozycji: darmowe pożyczki, najtańsze OC, darmowe konta osobiste, jednakowoż najlepsze lokaty. Dla ułatwienia tenże serwis zawiera ważne pytania oraz odpowiedzi. Owo na pewno zezwoli Państwu na rozproszenie wszelakich wątpliwości. Nadzwyczaj serdecznie namawiamy do zastosowania z cennych zasobów znajdujących się na: finansowyradar. pl. Dajemy pewność, że tam na pewno wynajdą Państwo coś co będzie dla Państwa najbardziej odpowiednie.

  Data dodania: 16 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Skóra tapicerska »

  Hurtownia Duma Poland, która dziś działa pod nazwą Agencja Zdzisław Irczyc, od połowy lat dziewięćdziesiątych para się dystrybucją skór naturalnych a także ekologicznej. W tym czasie pozyskała rozpoznawalność a oprócz tego ugruntowała dotychczasową pozycję w tematyce. Jej terenem działania są polskie oraz włoskie magazyny i hurtownie i również skład celny. Przedsiębiorstwo jest również pośrednikiem w bezpośrednich zakupach w profesjonalnych garbarniach. Propozycja jest stabilna i bardzo zróżnicowania, można w niej dostać skóry wszelkiego barwnika i również rodzaju. Hurtownia skór ma w magazynie skóry galanteryjne, skóry obuwnicze, skóry meblowe i również skóry ekologiczne. Poza tym w ofercie od niedługiego czasu znajdują się także mechanizmy meblowe rodzaju recliner, których wybór jest dość różnorodny. Wszystkie towary są doskonałej klasy. Przedsiębiorstwo proponuje ciekawe propozycje promocyjne, z którymi powinno się się bliżej zaznajomić.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Usługi druku 3d »

  Dzisiejsza technika chyba przenigdy nie przestanie oszałamiać. Daje ona ludziom coraz to większe pole możliwości. Mogą oni bez większych problemów rozwijać swoje zdolności, a także zdobywać nowe. Bez powątpiewania obecne tworzenie projektów może od razu ujrzeć światło dzienne. Dostarcza toż pomiędzy innymi drukowanie 3d, które wykonywane jest w wielu technologiach. Wszystko zależy od Państwa preferencji. Takową usługę dostarcza Best-Pol Grzegorz Mużyk. Poza tym mogą tam Państwo skorzystać jeszcze ze skanowania 3D, tudzież ponadto zakupić drukarki 3D i skanery 3D. Ceny za usługi i produkty nie są duże. Best-Pol mieści się w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1C. Z ofertą mogą Państwo zapoznać się wchodząc na witrynę elektroniczną: skanowanie-drukowanie3d. pl. Gdyby posiadali Państwo pewne pytania, bądź również potrzebowaliby Państwo pomocy toż można przyjść do siedziby, ewentualnie nawiązać kontakt telefoniczny, mailowy albo za pośrednictwem formularza widniejącego na powyższej witrynie. Zapewniamy, że będą Państwo usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Woda micelarna »

  Twierdzi się, iż kobieta posiada w domu o wiele więcej kosmetyków, aniżeli facet. Nie da się zakwestionować, iż jest toż prawda. Dosłownie wszystko powiązane jest z tymże, iż chcemy o siebie jak najlepiej dbać. Dobieramy kosmetyki właściwe do naszego rodzaju skóry, używamy rożnego typu odżywki, by odpowiednio nawilżyć skórę i tymże podobne. Do tegoż dochodzą kremy i dosłownie wszystkie kosmetyki dzięki jakim możemy zrobić sobie atrakcyjny makijaż. Nawet lekkie zaznaczenie oczu sprawia, iż będziemy prezentowały się szczególnie interesująco, a także my same będziemy lepiej się czuły. Jeśli już mowa o makijażu toż oczywiście konieczna jest także i woda micelarna, jaka spowoduje, że demakijaż twarz zabierze nam jedynie parę chwili. Wśród wszystkich, które odkryjecie w propozycjach sklepów proponujemy by zdecydować się na wodę micelarną Chanel. Jej niebywałą wartość jest to, iż nawilża odpowiednio cerę oraz jest doskonała do każdego typu cery. Zachęcamy dosłownie wszystkie kobiety na stronę internetową Vers-24, na jakiej odkryjecie atrakcyjne artykuły w tym na jej temat.

  Data dodania: 14 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  SKLEP G-SHOCK Wrocław »

  Na co patrzy się przed zakupem jakiegoś produktu? Z pewnością jest to funkcjonalność, a także estetyka. Oczywiście wszystko zależy od wielu czynników jak np. przeznaczenie danej rzeczy. Jednakże trzeba zaznaczyć, że w obecnych czasach się na wielofunkcyjność. Takie produkty z pewnością zapewnia SKLEP G-SHOCK Poznań, który w branży związanej z zegarkami ma ponad 10 lat doświadczenia. Oferuje zegarki męskie i damskie, ale nie brak jest również ofert specjalnych. Poza tym są tam produkty renomowanych marek jakie można nabyć po promocyjnych cenach. Zatem bardzo serdecznie polecamy udać się do sklepu dostępnego online: timegroup. pl i dokonać zakupu. Jeżeli chcieliby Państwo o coś zapytać to mogą Państwo to zrobić telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Solidne moduły fotowoltaiczne »

  Alternatywne sposoby otrzymywania energii stają się jeszcze z większym natężeniem popularne, a wśród nich prym wiedzie energia słoneczna. W odpowiedzi na rozwijający się trend nasza spółka oferuje części składowe elektrowni słonecznych. Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę, że efektywne wykorzystanie słońca do produkcji energii elektrycznej jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy moduły fotowoltaiczne zbierające energię w postaci fotonów wykonane są z materiałów zapewniających najwyższy stopień absorpcji. Zatem nasze produkty składają się z wyłącznie sprawdzonych komponentów. Wytwarzamy również inne konstrukcje pod elektrownie słoneczne, które są niezbędne do procesu konwersji energii z jednej postaci w drugą. Kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam na oferowanie produktów, spełniających wszystkie oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 12 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Tłumaczenia rosyjsko polskie »

  Wszelakie państwo jest inne kulturowo. Można owo od razu zauważyć po zabytkach. Pośród państw, które cieszą się rozwiniętą turystyką jest Francja. Na pewno najbardziej popularnym obiektem jest Wieża Eiffla. Poza owym ten kraj jest miejscem w którym jest wiele możliwości na ulepszenie swego bytu. Ewidentnie wszelkie kontakty biznesowe, jednakowoż i nie wyłącznie należałoby przeprowadzać ze specjalistą. Namawiamy by nawiązać współpracę z firmą MTR, która wykona tłumaczenie polsko francuskie na wielkim stopniu. Jest to biuro tłumaczeń, w którym pracują eksperci o dużej wiedzy oraz bogatym doświadczeniu. Na witrynie elektronicznej: mtr24. pl znajduje się więcej wiadomości na temat tej działalności. Zalecamy także zajrzeć na bloga, jakiego treść jest niezwykle przydatna i pomocna.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Sharp Poznań nowe technologie »

  Najem drukarek to wskazana oferta nie tyle dla potężnych przedsiębiorstw korporacyjnych, lecz również dla niewielkich przedsiębiorców regionalnych. Kupno profesjonalnej drukarki, jak powszechnie wiadomo nie wchodzi w skład najtańszych wydatków, z tej przyczyny powinno się na poważnie pomyśleć się nad wynajęciem sprzętu. Wynajem to niezwykle tanie a także elastyczne rozwiązanie. Na rynku jesteśmy od 1992 roku więc przez tak długi okres udało nam się zdobyć wysokie miejsce na rynku a także wielu stałych klientów. Prowadzimy nie tylko wyłącznie sprzedaż, ale także serwis kserokopiarek od a do z. Jeżeli nie chcecie posiadać Państwo żadnego dłuższego przestoju w firmie, to jak najszybciej skontaktujcie się z naszym przedstawicielem. Dajemy nie tylko nasze urządzenia do drukowania, ale także bardzo tanie materiały eksploatacyjne, dzięki których dość mocno obniżą Państwo rachunki za usługi druku.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe na konto

  Sylwester Bydgoszcz »

  Park Hotel Tryszczyn, to hotel koło Bydgoszczy, umiejscowiony w niezwykle dogodnej lokalizacji, w urokliwej okolicy Wtelno. Proponuje noclegi w 51 pokojach. Pokoje są klimatyzowane, z własną łazienką a oprócz tego telefonem. Aktywni goście mogą również skorzystać z siłowni. W hotelu dostępna jest restauracja, w której można zjeść posiłek bez wychodzenia na zewnątrz. Wyposażony jest w trzy klimatyzowane sale konferencyjne, które można także zaadaptować do zorganizowania pięknego wesela. Sale łącznie zdołają pomieścić 220 osób. Organizatorom, uczestnikom a także prowadzącym szkolenia, oferowane są Atrakcyjne ceny na noclegi. Hotel dysponuje prywatnym parkingiem, mieszczącym 80 aut. Uczestnicy szkoleń, w przerwach relaksacyjnych mają sposobność skorzystania z jazdy konnej, quadów, rowerów, kortów tenisowych oraz paint - balla. Kontakt telefoniczny: +48 52 382 77 10 czy też +48 509 341 006.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »