Strony z województwa Mazowieckie:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Zespół Muzyczny Weselny VENDER »

  Pragniemy przedstawić Państwu rewelacyjny zespół muzyczny VENDER w składzie czteroosobowym ( w tym wokalistka ) z mocnym wokalem damsko męskim. Posiadamy doskonałe predyspozycje do prowadzenia uroczystości weselnych i imprez rozrywkowych, gdzie uświetni całą imprezę swoim występem muzycznym. Jesteśmy pasjonatami muzyki, więc to co robimy, zawsze wykonujemy dobrze i z pasją. Oferta muzyczną kierujemy do wszystkich zakochanych, narzeczonych i organizatorów, którzy w najbliższej przyszłości planują zorganizować duże rodzinne przedsięwzięcie jakim może być przyjęcie weselne. Osoby, które mają choć trochę wątpliwości zapraszani są na stronę internetową zespołu VENDER pod adresem www.zespolvender.pl, na której znajdą wszystkie odpowiedzi. Z całym zdecydowaniem polecamy ten zespół, co zaowocuję wspaniałymi emocjami i wspaniałą atmosferą dzięki której wszyscy goście będą zadowoleni a cała uroczystość zapadnie głęboko w pamięci. Zespół VENDER to gwarancja sukcesu i dobrej zabawy na Waszej imprezy.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  El Puerto szkoła języka hiszpańskiego »

  Szkoła języka hiszpańskiego w Warszawie El Puerto. Świetna lokalizacja, najlepsi lektorzy i konkurencyjne ceny. Nauka języka hiszpańskiego w szkole El Puerto jest efektywna - małe grupy na kursach (maksymalnie 5 osób w grupie). Nie czekaj i zapisz się na kurs języka hiszpańskiego, korzystając z jednej z naszych zniżek.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Hotele pracownicze Warszawa »

  Kwatery w zadowalającym, pracowniczym standardzie są kluczowym artykułem oferowanym przez firmę Doradztwo i Grupa Usług. Podstawowymi najemcami naszych domów są spółki z budowlanej branży i to do nich właśnie kierujemy w pierwszej kolejności naszą ofertę. Jednak pośród naszych klientów można dodatkowo odnaleźć rodziny z dziećmi czy biznesmenów, poszukujących pokoju w okolicach Warszawy.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Szklanebombkichoinkowe.pl - bombki figurki »

  Okres przed świętami to przede wszystkim czas bardzo istotnych przygotowań. Podarunki bądź dania wigilijne to główne rzeczy, na których się skupiamy. Nie są to jednak jedyne kwestie bez których święta się nie obejdą. Elementem tradycji oraz ogromną frajdą dla dzieci jest choinka oraz szklane bombki choinkowe. Warto, by drzewko bożonarodzeniowe było dokładnie ozdobione oraz efektownie prezentowało się w pomieszczeniu, gdzie będą przebywali domownicy w święta. Do ubrania idealnie zdadzą się, dostępne w naszym sklepie bombki dekorowane. Dzięki nim drzewko bożonarodzeniowe naprawdę będzie wprowadzało świąteczną atmosferę, a samo przystrajanie go dostarczy mnóstwa radości oraz świetnej zabawy dla wszelkiej rodziny. Mamy także bombki figurki oraz czerwone bombki choinkowe. Z tak różnorodnej propozycji każdy wybierze zatem coś najbardziej odpowiedniego dla siebie. My natomiast gwarantujemy, że wszelkie artykuły wykonane są bardzo starannie oraz dobrze prezentują się na samym drzewku. Zatem również jak najbardziej polecamy nasze bombki na choinkę każdemu, kto kocha piękno świąt.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Suchy lód na domowe imprezy »

  Suchy lód był zarezerwowany dla firm transportowych, odlewniczych i przemysłu. Obecnie dzięki szerokiemu dostępowi suchego lodu przez odbiorców indywidualnych każdy może zamówić potrzebną dla siebie ilość suchego lodu. Granulat suchego lodu można kupić bezpośrednio w sklepie lub zamówić on-line wypełniając formularz zamówienia. Dodatkowo sklepy internetowe umożliwiają odbiorcom indywidualnym zakup suchego lodu w zestawach wysyłkowych, które dostarczane są do odbiorcy kurierem. Jest to bardzo wygodne i oszczędza czas. Nie można się więc dziwić, że suchy lód pojawia się coraz częściej na imprezach rodzinnych typu: imieniny lub urodziny. Właściwości suchego lodu wykorzystywane są do przepięknych efektów specjalnych, które można wykonać samemu. Zachowując odpowiednie środki bezpieczeństwa, można się nim bawić z dziećmi na dzień dziecka lub wykonywać niesamowite doświadczenia z udziałem suchego lodu. Aby zabawa była udana należy zachować podstawowe środki bezpieczeństwa, ponieważ suchy lód posiada temperaturę -78, 5°C. Tak niska temperatura może spowodować powierzchniowe poparzenia, dlatego podczas przesypywania suchego lodu lub innych czynności nie można go dotykać rękoma. Należy założyć rękawiczki, aby chronić skórę. Podczas domowych impreza można wykorzystać suchy lód do drinków, które wyglądają bajecznie. Dymiące drinki z suchym lodem zawsze są bardzo efektowne, lecz aby były one bezpieczne, należy się posługiwać odpowiednimi słomkami z wkładem zabezpieczającym. Połkniecie granulatu suchego lodu, może skutkować poparzeniem przełyku, dlatego zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa jest istotne. Zabawa z suchym lodem może być bardzo ciekawa i pouczająca dla dziecka.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Zdjęcia reklamowe produktów 360 / Packshot »

  Twórcze i pozytywnie myślące studio zdjęciowe CoolPackshots, które jest szeroko specjalizujące się w zdjęciach reklamowych typu: packshot 360 - animacje obrotowe i przede wszystkim w branży fotografia reklamowa, w mieście Warszawa (ale pracujemy też zdalnie), chciałoby zaprosić Twoją firmę do rozpoczęcia miłej współpracy i wykonywania u nas fotografii. Chlubimy się zadowoleniem naszych kooperantów czyli kilkudziesięciu firm i instytucji wraz z szerokim spektrum wykonanych fotografii produktowych, które zapracowały sobie na uznanie, ponieważ naszego autorstwa zdjęcia katalogowe czy animacje 360 z powodzeniem przyczyniy się do czerpania wymiernych korzyści przez te firmy. Wybranie naszych fotografów do tworzenia zdjęć to absolutnie dobre myślenie o przyszłości - zdarza się nie raz także wiele przeróżnych sposobów wykorzystania tych zdjęć.
  Punktem odniesienia przy wyborze twórcy, w którym jest cena jako bezapelacyjne kryterium to niezbyt rozsądna decyzja. Jakość zamawianych prac stanowi o rozsądnym wyborze. Stworzymy dla Twojej działalności pomieszczenie, do którego nawet zaparkujesz pojazdem. Opierając się o swoje umiejętności CoolPackshots rekomendujemy swoje usługi, ponieważ jesteśmy zawodowcami, będąc w branży od 2009 roku. Fotografowaliśmy tysiące produktów w całej Polsce poza granicami Kraju. Wynajmujemy w przypadkach szczególnych dowolne studio celem odbycia się sesji zdjęciowych, bo
  mamy przyjaciół w branży fotograficznej.

  Data dodania: 22 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Naturtech.eu - domy z drewna »

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu domy z drewna. Stawiamy domy całoroczne i domy letniskowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dobudówki do już istniejących domów. Jest to najbardziej korzystna oferta ze wszystkich możliwych, w której można też zrealizować remont domów drewnianych. Domy z drewna to inwestycja w ekologię i oszczędność energii. Domy z bala nie wymagają stosowania dodatkowych ociepleń, ani wykończenia elewacji, są zdecydowanie estetyczne i przede wszystkim mniej kosztują w budowie od budowli stawianych sposobami tradycyjnymi, a wytrzymałość drewna używanego do ich kreacji jest tożsama z trwałością i udźwigiem cegły. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Więcej danych szczegółowych dostępnych jest na stronie naturtech. eu.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Pierwsza Pożyczka za darmo do 60 dni »

  Serwis pożyczkowy ustanawia chwilówek krótkoterminowych. Są wśród nich chwilówki darmowe, dzięki oddaniu terminowo. Publikujemy też oferty z opłatami przy początkowym zapożyczeniu się. Pożyczkodawcy pozabankowi to czasami niezastąpiona możliwość dostania kredytu. Zaczęło się od firmy Vivus, która jako pierwsza wprowadziła promocję pierwszej pożyczki. Za nią podążyli pożyczkodawcy internetowi, jak również ci, którzy działają offline.

  W serwisie wskazujemy ranking najbardziej opłacalnych produktów finansowych na podstawie skonfrontowania 3 faktorów:

  - wysokości 1. chwilówek,
  - ilości dni kredytu,
  - zdań byłych usługobiorców,

  W TwojaPierwszaPożyczka. pl zobaczysz odpowiedzi dotyczące do finansów. Poznasz jakie obowiązują górne limity pożyczek na 30 dni i dłuższych na 90 dni.

  Data dodania: 22 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Pranie tapicerki kanap »

  Pierzemy sprzętem typu Karcher na zasadzie odessanie zanieczyszczeń wraz ze środkami antybakteryjnymi i na koniec płuczą czystą woda. W celu likwidacji dużej ilości wilgoci, przeprowadzamy dodatkowe przejście po powierzchni maszyną czyszczącą. Czyścimy tapicerkę meblową sof,kanap, narożników, materacy, krzeseł, foteli jak i naturalne, sztuczne dywany, wykładziny. Usuwamy plamy. Posiadamy preparaty antyalergiczne. Preparaty piorące mają miły zapach nie drażniący. Pracę wykonujemy na miejscu u klienta lub na życzenie w firmie. Zakres działania Warszawa i okolice.

  Data dodania: 26 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Dostawa suchego lodu na wesele »

  Dostawa suchego lodu na wesele odbywa się w całym kraju. Suchy lód jest komponentem, który powstaje z dwutlenku węgla. Jego właściwością jest sublimacja. Ponowna zamiana ciała stałego w gaz, którym jest dwutlenek węgla. Właśnie ta właściwość suchego lodu jest wykorzystywana do efektów specjalnych, które można spotkać podczas imprez domowych, eventów lub weselu. Taniec w chmurach jest bardzo widowiskowy dlatego nie można się dziwić, że jest spotykany na większości weselach. Białe gęste obłoki powstają podczas sublimacji suchego lodu w wodzie. Zimny dwutlenek węgla z drobinkami wody tworzy gęstą zawiesinę przypominającą rzeczywiste chmury. Pierwszy taniec Młodej Pary w chmurach przy odpowiedniej choreografii może być przepięknym wydarzeniem. Suchy lód na wesele dostarczany jest w zestawach wysyłkowych. Każdy zestaw zawiera opakowanie styropianowe zmniejszające straty wynikające z sublimacji oraz opakowanie kartonowe zabezpieczające całą przesyłkę przed uszkodzeniem mechanicznym. Najczęściej na wesele zamawiane jest: 20 kg suchego lodu lub 25 kg. Zależy to od ilości gości oraz wykorzystania tego komponentu w trakcie innych uroczystości weselnych, jakim jest: krojenie tortu przez młodą parę lub oczepiny. Zależy to od scenariusza wesela, który uwzględnia zastosowanie suchego lodu w trakcie poszczególnych uroczystości. Dostawa suchego lodu na wesele odbywa się kurierem na terenie całego kraju. Suchy lód na weselu można również użyć do drinków z dymkiem lub napojów bezalkoholowych.
  Sklep suchego lodu dostarcza suchy lód na wesele w zestawach wysyłkowych o zawartości: 7 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg, 20 kg oraz 25 kg granulatu fi 16 mm. Dostawa suchego lodu na wesele realizowana jest w 24 h.

  Data dodania: 12 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Krzyże apteczne »

  Krzyż apteczny LED proponowany przez krzyzapteczny. com jest najodpowiedniejszą reklamą dla aptek. Dzięki niemu ludzie przechodzący nieopodal z daleka widzą, gdzie znajduje się apteka, w której odnajdą potrzebne im medykamenty. Firma krzyzapteczny. com produkuje krzyże apteczne o różnorodnych rozmiarach, wadze, barwach, dzięki czemu krzyż LED łatwo dostosować do wyglądu otoczenia a wyglądu budynku, w jakim znajduje się apteka. Diody stosowane przez firmę wyróżniają się wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz długoletnią żywotnością. Dodatkowo każdy nasz produkt, jaki da się opisać frazą apteka krzyż ma pewne mocowania, dzięki jakim opiera się niekorzystnej pogodzie oraz dewastacji.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Transport farmaceutyków w Warszawie »

  Transport leków zgodny z wytycznymi ustawy z dnia 6 września 2011 roku to spore wyzwanie. Przewoźnicy o dużym doświadczeniu tacy jak Overnight Clinical Services są w stanie sprostać wymaganiom, ponieważ posiadają długoletnią praktykę zdobytą w długoletnich dostawach farmaceutyków. Dysponując odpowiednio dostosowaną flotą, dostarczamy leki codziennie do aptek w Warszawie lub od producentów farmaceutyków do hurtowni. Transport leków odbywa się w trzech przedziałach temperatury:

  od +2°C do +8°C
  od +8°C do +15°C
  od +15°C do +25°C

  Zajmujemy się przewozem leków i produktów medycznych o różnej temperaturze transportu. Dla tego typu dostaw wykorzystujemy opakowania specjalistyczne, w których leki mogą być przewożone na długie dystanse. Korzystamy również z doskonałych parametrów kontenerów izotermicznych, w których można przewozić większą leki w większej ilości. Docieramy do placówek służby zdrowia, aptek, gabinetów lekarskich, hospicjów, jak również prywatnych gabinetów. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka i bezpieczna dostawa leków oraz produktów leczniczych.

  Data dodania: 28 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Maszyny do produkcji »

  Firma Dry Ice Cleaning jako jedyny przedstawiciel w kraju firmy Asco posiada w swojej ofercie maszyny czyszczenia i produkcji suchego lodu. Posiadamy granulatory, które są w stanie zaspokoić potrzeby firm przetwórczych lub mniejszych firm. Posiadane w ofercie maszyny do produkcji suchego lodu pogrupowane są według ich wydajności oraz możliwości produkcji: granulatu, plastrów lub bloków. Firma Asco zapewnia serwis maszyn produkcyjnych oraz części zamienne.

  Posiadamy również w ofercie urządzenia do czyszczenia przemysłowego suchym lodem, które są używane do czyszczenia maszyn i urządzeń będących linią produkcyjną. Czyszczenie suchym lodem odbywa się granulatem suchego lodu oraz sprężonego powietrza czerpanego z kompresora lub linii produkcyjnej. Po zamrożeniu wierzchniej warstwy ciśnienie podawane z dyszy maszyny czyszczącej rozrywa powłokę, pozostawiając powierzchnię czystą i bez żadnych zarysowań. Maszyny do czyszczenia podzielone są w zależności od ciśnienia roboczego oraz udziału dodatkowego czyściwa. Realizujemy również usługi dla firm w całym kraju. Czyszczenie suchym lodem może być wykonane w trakcie pracy maszyn produkcyjnych lub po omówieniu szczegółów w trakcie weekendu.

  Data dodania: 28 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Bezpłatne ogłoszenia »

  Szukasz nowe bezpłatnego portalu z darmowymi ogłoszeniami? Twój aktualny ulubiony portal nie przynosi żadnych efektów miesiącami czekasz na kontakt ze strony zainteresowanego ogłoszeniami? Jeżeli chcesz szybko dotrzeć do odbiorców ogłoszenia dodaj swoje darmowe ogłoszenia już teraz zapewniamy że nie zmarnujesz swojego cennego czasu. Formularz do dodania ogłoszenia jest prosty i zawiera tylko niezbędne pola. Coraz większa część naszej konkurencji wymaga umieszczenia opłaty za dodanie ogłoszenia. My nie! więc jeżeli chcesz dać pracę, sprzedaż samochód, nieruchomość dodaj swoje bezpłatne ogłoszenia. Do zobaczenia na ogoszeneo. pl - portal ogloszeniowy.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Produkcja CNC, Obróbka Skrawaniem »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60 
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303

  Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w obróbce metali, świadczymy usługi obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej a w szczególności:
  Frezowanie CNC 3 i 5 axis z dokładnością do 0, 01 mm w wym. 1100x800x550mm
  Toczenie CNC i konwencjonalne max Ø =600, L=1200
  Wytaczanie w gabarytach do max. 1200x1200x1000mm
  Wiercenie na wiertarkach współrzednościowych i promieniowych do Ø=160, M=130
  Gwintowanie do Ø=160
  Elektrodrążenie wgłębne (X=600 Y=400 Z=450) i drutowe (X=600 Y=400 Z=410),
  Szlifowanie na okrągło wałków do fi=220, L-500 otworów do fi=200, L670
  Szlifowanie płaszczyzn do max: 800x500mm
  Cięcie laserem,
  Spawanie MIG/MAG/TIG,
  Polerowanie i docieranie,
  Piaskowanie i pyłkowanie,
  Malowanie proszkowe i lakierowanie,
  Zapewniamy także obróbkę cieplną, hartowanie, oksydowanie, miedziowanie, czernienie i inne
  Specjalizujemy się w wykonywaniu:
  Form wtryskowych GZ i ZK ( próby wtrysku realizujemy w naszej wtryskowni)
  Form rozdmuchowych jedno- i wielokrotne, formy do gumy
  Wykrojników jedno- i wielobiegowych, gilotyn tnących, noży, odcinaków, okrojników
  Tłoczników jedno- i wielosejkcyjnych, do pracy automatycznej
  Narzędzi, przyrządów specjalnych, części zamiennych.
  Realizujemy zamówienia na wtryskarki a także prototypowe, jednostkowe, krótko- i średnioseryjne zlecenia obróbki stali narzędziowych, konstrukcyjnych, specjalnych, jakościowych do 75 HRC, stopów aluminium, metali kolorowych: mosiądzu, miedzi, brązu, stopów tytanu, tworzyw sztucznych.
  Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  www.bps.com.pl/
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Transmisjeonline.pl - webinar platforma »

  Opcje proponowane przez firmę TransmisjeOnline sp. z o. o. są wykorzystywane zarówno do komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Pozwalają na organizację szkoleń dla pracowników, jak i organizowanie transmisji z konferencji, eventów oraz wydarzeń sportowych. Wszystkie transmisje Warszawa mają profesjonalny przebieg, gdyż do ich tworzenia wykorzystywana jest fachowa, autorska webinar platforma wymyślona przez TransmisjeOnline sp. z o. o. Wszystko to sprawia, że webinar Warszawa oraz webcast są tworzone przy użyciu profesjonalnego środowiska audio-wizualnego. Nie ma żadnych zastrzeżeń, jeżeli chodzi o jakość obrazu czy dźwięku dzięki streaming Warszawa. Wszystkie transmisje online są realizowane w profesjonalny sposób. Warto zaznajomić się z ofertą firmy na stronie transmisjeonline. pl.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Drukarnia offsetowa Warszawa »

  Przedsiębiorstwo ragus istnieje na rynku już ponad 50 lat. Stworzone jako rodzinna firma wychodzi z założenia, że tak jak o rodzinę - dba się o wytworzoną pracę. W swojej działalności dąży do najlepszej jakości pracy. Wdraża najnowsze techniki, a przez lata zatrudniło zespół rzetelnych i solidnych profesjonalistów. Wszystko to, ale przede wszystkim satysfakcja klienta donosi o sukcesie firmy.

  Działania spółki skupiają sie wokół 3 kluczowych obszarach. Ułatwiamy klientom proces konstruowania marki oraz podwyższania renomy i uznania firmy na rynku. Udaje się to poprzez dostarczanie narzędzi typu katalogi, teczki firmowe czy segregatory z logiem firmowym itp. Następnym przedsięwzięciem jest projektowanie i transportowanie etui wysokiej jakości. Nasze produkty są zarówno atrakcyjne wizualnie i ich zalety są wyraźnie podkreślone. Symultanicznie opakowania optymalizują koszty transportu. Po trzecie firma projektuje i wykonanuje produkty POS co pozwala na zwiększanie sprzedaży i zysków.

  Przedsiębiorstwo Ragus swoje standardy pracy opiera na wdrożeniu certyfikatów, takich jak System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w obszarach: Obsługi Klienta, Przygotowania do druku, druku i procesach introligatorskich. W zakresie bezpieczeństwa danych działa jednogłośnie z normą PN-EN 17799.

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Akordinkaso.pl - windykacja Warszawa »

  Gdy konsument ociąga się z zapłaceniem należności, do sytuacji nierzadko musi wejść firma windykacyjna. Postępowanie zaczyna się przeważnie od wysłania listownego wezwania do zapłaty i poinformowania drugiej strony o ewentualnej drodze sądowej. Stanowi to często ciężki i długi proces ponaglania, więc żeby oszczędzić swój czas i nerwy lepiej skorzystać z oferty specjalistów. W ramach usług typu windykacja Warszawa jest siedzibą najefektywniejszych firm w Polsce. Przedstaw im swój problem, a oni podejmą owocne działania. Windykacja należności nie musi zakończyć się w sądzie. Przy umiejętnym jej przeprowadzeniu można wynegocjować i podpisać inną umowę. W przypadku braku dialogu, warto wykorzystać także tzw. giełdę długów. Wystawienie na niej ogłoszenia spowoduje upublicznienie danych zadłużonego konsumenta, co może go zmobilizować do uregulowania długu. Sposobów na odzyskanie pieniędzy jest wiele, aby je poznać po prostu skontaktuj się z windykatorem.

  Data dodania: 08 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Sprzątanie - Mobi Wash »

  Firma sprzątające Mobi Wash to działalność która gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego wszystkie usługi realizujemy najnowszej generacji sprzętem sprzątającym jak i nowoczesnymi środkami, które skutecznie usuwają nawet najtrudniejsze do usunięcia plamy. Szczegółową ofertę naszej firmy można znaleźć na stronie firmowej mobiwash. pl. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z ofertą czyszczenia kanap samochodowych.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Muzyczny Weselny VENDER

  Integrummanagement.pl »

  Obsługa wspólnot mieszkaniowych to wyzwanie, które wymaga nie tylko zaangażowania, ale również profesjonalizmu, nietrudno się więc domyślić, że nie każdy jest mu w stanie sprostać. Integrum Management jest jednak firmą, której można powierzyć te zadanie mając pewność, że jej pracownicy poradzą sobie z nim bez względu na okoliczności. Usługi świadczone przez firmę dotyczą między innymi: księgowości, obsługi technicznej i sprzątania, doradztwa i administrowania, a ich szerokie spectrum sprawia, że Integrum Management radzi sobie nawet z najmniej typowymi wyzwaniami.
  Co ważne, choć podmiot może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i zadowolonymi klientami na terenie całej Polski, niezmiennie do każdego ze zleceń podchodzi indywidualnie. Zleceniodawca może liczyć nie tylko na dostosowanie oferty do jego potrzeb, ale również na propozycje atrakcyjne finansowo. Integrum management to przy tym również profesjonalne usługi skierowane do deweloperów, a nawet pomoc w wynajmie mieszkań przez firmy i osoby prywatne.

  Data dodania: 22 01 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Mapa województw: