Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pranie tapicerki kanap

  Pranie tapicerki kanap »

  Pierzemy sprzętem typu Karcher na zasadzie odessanie zanieczyszczeń wraz ze środkami antybakteryjnymi i na koniec płuczą czystą woda. W celu likwidacji dużej ilości wilgoci, przeprowadzamy dodatkowe przejście po powierzchni maszyną czyszczącą. Czyścimy tapicerkę meblową sof,kanap, narożników, materacy, krzeseł, foteli jak i naturalne, sztuczne dywany, wykładziny. Usuwamy plamy. Posiadamy preparaty antyalergiczne. Preparaty piorące mają miły zapach nie drażniący. Pracę wykonujemy na miejscu u klienta lub na życzenie w firmie. Zakres działania Warszawa i okolice.

  Data dodania: 26 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Fotograf Siedlce »

  Fotografie są to najdoskonalsze pamiątki swego życia. Dokładnie to sprawia, iż nasi rodzice już od pierwszych sekund naszego życia uwieczniali dosłownie wszystko na fotografiach. To dzięki temuż wiemy, jak wyglądaliśmy, możemy zobaczyć nasze pierwsze kroku, ale także powrócić i do tych niezwykłych chwil, jakie już pamiętamy. Z upływem czasu my sami wszystko dokumentujemy. Jednak bez względu na to, jak doskonałe zdjęcia robimy w poszczególnych przypadkach konieczna będzie nam pomoc i to najlepiej eksperta. Chodzi nam między innymi o nasz własny ślub i wesele. Jest to niewątpliwie jeden z najistotniejszych dzionków naszego życia, dlatego tak ważne jest to, żeby fotografie były dobre. Musi być to fotograf ślubny siedlce, jaki ma już doświadczenia w takim reportażu. W grę wchodzą przecież nie jedynie zdjęcia z samej uroczystości ślubnej, lecz także i z poprzedzających ją przygotowań, błogosławieństwa, lub także oczywiście weseliska. Znaczące jest by zachować na nich wszystkie emocje, które towarzyszą w tenże dzionek nie tylko parze młodej ale także i zaproszonym.

  Data dodania: 27 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Magdalena Dyrda - Fotograf »

  Fotograf Magdalena Dyrda pracujący w miejscowości Cieszyn i okolicy.
  Tworzy sesje fotograficzne studyjne oraz plenerowe.
  Sesje ślubne i ciążowe to nie jedyne w jej ofercie, ponieważ proponuje także sesje kobiece, dziecięce czy rodzinne.
  Sesje zdjęciowe realizowane są często w plenerze w całym powiecie cieszyńskim, tymczasem sesje studyjne w miejscowości Cieszyn.
  Przestronne studio fotograficzne znajduje się centrum ale posiada własny parking.
  Na sesję zdjęciową należy się uprzednio umówić telefonicznie.
  Sesje zdjęciowe dziecięce oraz sesje kobiece tworzy nieraz w mieście Cieszyn, ale także w innych miejscowościach powiatu cieszyńskiego.
  W studio fotograficznym w miejscowości Cieszyn toczą się sesje dziecięce oraz narzeczeńskie i inne.

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: