Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Maszyny do produkcji

  Maszyny do produkcji »

  Firma Dry Ice Cleaning jako jedyny przedstawiciel w kraju firmy Asco posiada w swojej ofercie maszyny czyszczenia i produkcji suchego lodu. Posiadamy granulatory, które są w stanie zaspokoić potrzeby firm przetwórczych lub mniejszych firm. Posiadane w ofercie maszyny do produkcji suchego lodu pogrupowane są według ich wydajności oraz możliwości produkcji: granulatu, plastrów lub bloków. Firma Asco zapewnia serwis maszyn produkcyjnych oraz części zamienne.

  Posiadamy również w ofercie urządzenia do czyszczenia przemysłowego suchym lodem, które są używane do czyszczenia maszyn i urządzeń będących linią produkcyjną. Czyszczenie suchym lodem odbywa się granulatem suchego lodu oraz sprężonego powietrza czerpanego z kompresora lub linii produkcyjnej. Po zamrożeniu wierzchniej warstwy ciśnienie podawane z dyszy maszyny czyszczącej rozrywa powłokę, pozostawiając powierzchnię czystą i bez żadnych zarysowań. Maszyny do czyszczenia podzielone są w zależności od ciśnienia roboczego oraz udziału dodatkowego czyściwa. Realizujemy również usługi dla firm w całym kraju. Czyszczenie suchym lodem może być wykonane w trakcie pracy maszyn produkcyjnych lub po omówieniu szczegółów w trakcie weekendu.

  Data dodania: 28 09 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Transport farmaceutyków w Warszawie »

  Transport leków zgodny z wytycznymi ustawy z dnia 6 września 2011 roku to spore wyzwanie. Przewoźnicy o dużym doświadczeniu tacy jak Overnight Clinical Services są w stanie sprostać wymaganiom, ponieważ posiadają długoletnią praktykę zdobytą w długoletnich dostawach farmaceutyków. Dysponując odpowiednio dostosowaną flotą, dostarczamy leki codziennie do aptek w Warszawie lub od producentów farmaceutyków do hurtowni. Transport leków odbywa się w trzech przedziałach temperatury:

  od +2°C do +8°C
  od +8°C do +15°C
  od +15°C do +25°C

  Zajmujemy się przewozem leków i produktów medycznych o różnej temperaturze transportu. Dla tego typu dostaw wykorzystujemy opakowania specjalistyczne, w których leki mogą być przewożone na długie dystanse. Korzystamy również z doskonałych parametrów kontenerów izotermicznych, w których można przewozić większą leki w większej ilości. Docieramy do placówek służby zdrowia, aptek, gabinetów lekarskich, hospicjów, jak również prywatnych gabinetów. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka i bezpieczna dostawa leków oraz produktów leczniczych.

  Data dodania: 28 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Hale Rolnicze - Protan Elmark »

  Firma Protan Elmark mieszcząca się w Dębnie koło Poznania specjalizuje się w produkcji namiotowych hal produkcyjnych, przemysłowych oraz magazynowych. W ofercie firmy znajdą Państwo najwyższej jakości hale imprezowe, w tym namioty weselne oraz hale sportowe. Zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego obiektu i terminową realizację zlecenia. W procesie produkcyjnym wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Protan Elmark to również szeroki wybór dodatkowych elementów w zakresie wyposażenia hal namiotowych.  

  Oferta doposażenia hal namiotowych obejmuje:

  instalację ogrzewania, oświetlenia oraz systemu wentylacyjnego,
  montaż podłogi, scen, systemów ścian działowych,
  przygotowanie dodatkowych wejść, wiatrołapów oraz dostawek,
  zadruk poszycia hali grafiką cyfrową.

  Data dodania: 09 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Zdjęcia Produktowe »

  Założenie działalności z całą pewnością nie należy do najprostszych. Najważniejsza jest przede wszystkim odwaga pod warunkiem, iż ma się niezwykle dobry pomysł i plan. Acz mimo tego wielu osobom brak brawury do zrobienia kroku w zakresie własnego interesu. Jest to duży błąd. Wiadomym jest to, iż podejmuje się wtenczas ryzyko. Zakładając własną działalność gospodarczą podstawowe jest to, aby mieć szczególnie korzystną ofertę do której klienci będą pragnęli wracać. Jakkolwiek trzeba ją jeszcze pokazać w odpowiedni sposób. Takowe możliwością dają reklama oraz marketing. Dlatego Agencja Reklamowa jest miejscem do jakiego potrzeba się zgłosić. Gorąco polecamy zaczerpnąć z oferty figurującej na witrynie: profit-partner. pl. Ta firma w szerokim pojęciu zajmuje się marketingiem treści. Treści są zarówno pisane jak oraz wizualne rodzaju zdjęcia, spoty reklamowe, zdjęcia z drona, czy filmy. Świadczone są jeszcze usługi IT. Wszystko przeprowadzane jest na najwyższym poziomie. Można skontaktować się przez telefon, drogą mailową albo przez formularz.

  Data dodania: 01 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Przerobka lamp samochodów z USA »

  Posiadanie samochodu jest ogromnym udogodnieniem. Dzięki temu człowiek posiada więcej czasu dla siebie. Będąc zależnym od komunikacji publicznej potrzeba się dostosować. To, natomiast wymaga niejednokrotnie wcześniejszego uszykowania się lub wyjścia oraz niedogodności jak np. inni pasażerowie, przystanki, przerwy, przesiadki itd. Chociaż mając auto trzeba o nie dbać. Niezwykle dobry stan techniczny to priorytet, ale też nie można zapominać o estetyce. Dlatego skoro interesuje Państwa Przerobka lamp USA to polecamy udać się do firmy mającej w tym szczególnie duże doświadczenie. Znajdą ją Państwo wchodząc na witrynę internetową: przerobkalampusa. pl. Na dzień dzisiejszy firma przerobiła lampy z USA na EU oraz wykonała regeneracji, jakich ilość wynosi aż powyżej 12. 000 sztuk. Kontakt przez formularz.

  Data dodania: 01 12 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Usługi ogrodnicze poznań »

  Najpiękniejszą sprawą jest założenie rodziny. Kiedy posiada się do kogo codziennie wracać podówczas odczuwa się wielkie szczęście. Na pewno dla bliskich pragnie się wszystkiego, co najlepsze. Najważniejsze to zapewnić godziwe warunki. Jeśli posiada się dom to jest więcej prac, lecz też wiąże się to spośród ogromniejszą swobodą. Ma się przede wszystkim kawałek przestrzeni. Jednak jak zagospodarować działkę? Warto skorzystać spośród pomocy Heptus. Niniejsza firma świadczy usługi ogrodnicze poznań na najwyższym poziomie. Intensywnie działa w branży od 2009 roku. Zakres prac jest ogromny. Zawiera projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo wchodząc na witrynę internetową: heptus. pl. Opublikowano tam również wszelkie konieczne dane do skontaktowania się.

  Data dodania: 24 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Kredyt hipoteczny »

  Współczesne czasy nie należą do prostych. Żyje się stosunkowo niełatwo. Zwłaszcza osoby młode mają problem spośród przebiciem się. Udaje się to tylko nielicznym. Niewątpliwie każda osoba, która wkracza w dorosły wiek chce być na tak zwanym własnym. Nic w tym dziwnego. Własny dom albo mieszkanie daje najwięcej swobody. Poza niniejszym posiada się niezależność. To my decydujemy o wszystkim i nie musimy się do nikogo dostosowywać. Chociaż nabycie mieszkania za gotówkę dla osoby, która nie posiada ogromnych dochodów jest niemożliwe. Tymczasem wynajmowanie jest zbyt drogie oraz nie opłaca się. Albowiem wynajem znaczy, iż zawsze się jest u kogoś. Dlatego doskonałym wyjściem jest kredyt. Niestety ciężko jest go dostać. Jest szczególnie wiele warunków, jakie potrzeba spełnić. Dziś mało osób dostaje pożyczkę. Choć jest rozwiązanie. Są to pozyczki hipoteczne bez bik, gdzie nie trzeba wykonywać dużo formalności. Można zdobyć kwoty od od 50. 000 złotych do choćby 2. 000. 000 złotych. Nadto następuje najmniejszy koszt umowy sięgający od 18% rocznie. Więcej na: podhipoteke. business. site.

  Data dodania: 24 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Alkopatrol.pl »

  Na drodze tak faktycznie przenigdy nie można poczuć się bezpiecznie. Jest to miejsce, gdzie zawsze może się coś wydarzyć. W mediach nieustannie słyszy się o wypadkach samochodowych. Niestety wielokrotnie posiadają w tym udział pijani kierowcy. Jest to poważnie nieodpowiedzialne. Będąc dorosłym powinno postępować się z pełną odpowiedzialnością. Zatem wskazane jest, ażeby posiadać alkomat. Olbrzymi wybór jest w alkopatrol.pl jak np. alkomaty osobiste, alkomaty policyjne, alkomaty dowodowe, elektrochemiczne oraz wiele innych. Każdy z nich właśnie został dokładnie przedstawiony. Niniejsza firma ma wielkie doświadczenie w branży. Funkcjonuje od 1995 roku, a od 2011 roku ma sklep online. Zajmuje się nie wyłącznie sprzedażą, lecz także serwisem oraz kalibracją. Mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę po przystępnych cenach.

  Alkopatrol. pl - sprzedaż lub serwis alkomatów
  ul. Łaska 80A
  95-200 Pabianice
  tel. 888 189 029

  Data dodania: 24 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Diabetolog Rzeszów »

  Człowiek, który nie uważa na siebie naraża się na dużo niebezpieczeństw. Głównie zagrożenie tworzy dla zdrowia. Ludzki organizm naprzeciw pozorom jest kruchy. Bardzo prosto o infekcje, albo choroby. Zwłaszcza jest się narażonym w czasie jesienno-zimowym. Choć zła dieta jeszcze może powodować mnóstwo zaburzeń. Za wielka ilość cukru wielokrotnie doprowadza do powstania cukrzycy. Walka z nią nie jest łatwa. Z całkowitą pewnością podstawą jest odpowiednie odżywianie się i kontrolowanie poziomu cukru we krwi. Aczkolwiek działanie na swoją rękę może nie przynieść właściwych rezultatów, czy poniekąd pogorszyć stan. Stąd wskazany jest diabetolog Rzeszów, jaki odpowiednio poprowadzi leczenie. Polecamy udać się do specjalistki, jaką jest Lek. Beata Żłobecka Pasierb. Posiada ogromną wiedzę, jaką nieustannie poszerza i bogate doświadczenie. Przyjmuje w czwartki w porach od 15:00 do 18:00. Więcej informacji znajdą Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: bociek. rzeszow. pl/diabetologia/beata-żłobecka-pasierb. html.

  Data dodania: 16 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Laweta »

  Nieprzewidywalność jest jednym spośród aspektów naszego życia. Nie da się wszystkiego zaplanować. Można zaledwie przypuszczać, że coś się stanie. Wraz z doświadczeniem niełatwo jest być czymkolwiek zaskoczonym. Im mniej doświadczyliśmy to tym bardziej nie mamy świadomości tego, co może się przytrafić po podjęciu takiej, natomiast nie innej decyzji. Aczkolwiek są okoliczności, jakie zawsze będą jedną dużą niewiadomą. Tak jest właśnie w przypadku drogi. Jeżeli przytrafi się coś, co spowoduje, że nie będzie można jechać dalej to wówczas pomoc drogowa jest konieczna jak najszybciej. Serdecznie polecamy Państwu zgłosić się do firmy, jakiej ofertę wyszukają Państwo na stronie elektronicznej: wroclaw. pomocdrogowa. pro. Dysponuje ona doskonałej jakości sprzętem dzięki jakiemu wszelakie czynności przebiegną sprawnie oraz błyskawicznie.

  Data dodania: 15 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Szczyt beskidu małego »

  Piękno to pojęcie które posiada wiele aspektów. Jest on sprawą gustu, albo także czymś narzuconym poprzez kulturę określonej społeczności. Przybiera ono przeróżne formy. Może ono powstawać spośród inicjatywy człowieka, czy również natury. Osoba, która tworzy coś pięknego musi posiadać szczególnie dobre poczucie estetyczne. Niniejszego nie można się nauczyć, lub ma się talent w tym względzie, ewentualnie nie. Podobnie jest spośród innymi dziedzinami jak np. majsterkowanie, nauka itd. Niewątpliwie nadzwyczaj wielki entuzjazm budzi w dowolnym człowieku piękno natury. Ono kryje w sobie wiele tajemnic, jakie jak najbardziej warto zgłębić. Jednym z najbardziej uroczych miejsc jest Łąka Chrobacza znajdująca się w Beskidzie Małym. Okolica jest rewelacyjna, natomiast dojść na szczyt nie jest trudno. Widoki są najpiękniejsze wiosną czy jesienią. Następna zaleta jest taka, że na niniejszym szlaku nie posiada dużo przyjezdnych. Do wyboru jest parę szlaków: zielony, czerwony i żółty. Więcej wiadomości na niniejszy temat wyszukają Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: spotbox. pl/chrobacza-laka/.

  Data dodania: 08 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Przewozy zagraniczne jako hobby i nie tylko »

  Temat przewozów zagranicznych może nas interesować zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Teorią może być wiedza o tym, że w naszej okolicy pracują firmy przewozowe, ale być może nie chcemy z tego korzystać. Praktyka natomiast to chęć skorzystania z takiej usługi jako pasażer pojazdu, albo pracownik takiej firmy. Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej, skorzystajmy w tym celu z internetu wpisując przykładowe hasła busy do Niemiec opinie, busy pomorskie opinie, lub przewozy pomorskie opinie. Gdy jednak mieszkamy w województwie pomorskim i szukamy oferty pracy w firmie przewozowej, to w haśle kluczowym zamieńmy wspomniane wcześniej słowo ''opinie'' na ''oferty pracy''.

  Data dodania: 01 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do produkcji

  Sprowadzenie zwłok z włoch »

  Dziś chyba rzadko, która rodzina jest cała razem. Ludzie wyjeżdżają w celu poprawy sytuacji materialnej. Jest to całkowicie oczywista sprawa. W Polsce ciężko jest o lepiej płatną pracę. Poza tym inne kraje również oferują ciekawsze atrakcje turystyczne. Mieszkanie we Włoszech posiada mnóstwo zalet. Tam przede wszystkim jest co zwiedzać. Poza tym natura jest wspaniała. Choć takowa rozłąka także niesie ze sobą pewne konsekwencje. Problem pojawia się w chwili śmierci kogoś bliskiego. Jest nim sprowadzenie zwłok z włoch prawdopodobnie jak najszybciej. W niniejszym pomoże Państwu CHARON. Ma ona liczne kontakty z firmami z Włoch, co przyspiesza załatwienie formalności, a tym samym transport. CHARON w branży jest już od 1996 roku. Świadczy nie tylko transport, lecz również kremacje oraz ekshumacje.

  Data dodania: 20 10 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: