Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy »

  Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pracy w Niemczech dla osób chcących pracować jako opiekun/opiekunka osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Propozycje pracy kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które poszukują legalnej pracy w Niemczech. Dysponujemy miejscami pracy w Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt.

  Od chcących pracować jako opiekun osób starszych oczekujemy:
  - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy bądź telefonicznie przez koordynatora rodziny),
  - znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki,
  - jak również stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się jako opiekun - opiekunka.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy,
  - referencji z poprzednich miejsc pracy
  - lub dokumentów potwierdzających ukończenie kursów.

  Warunki pracy:
  - umowa zlecenie - kontrakt,
  - podatek w Polsce,
  - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w ZUS Polska,
  - należność za pracę od 1200 € miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji),
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem, stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki. Również osobom znającym bardzo dobrze język niemiecki i wysokimi kwalifikacjami stawka ustalana jest indywidualnie.

  Ze szczegółami możńa zapoznać się na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub w siedzibie firmy.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Skup aut - skup.aut.co.pl »

  Nie masz chęci na wystawienie ogłoszenia swojego samochodu. Wystarczy, że odwiedzisz naszą witrynę internetową. Tam znajdziesz wszystkie informacje. Strona skup. aut. co. pl działa na rynku motoryzacyjnym od kilku lat. Głównym naszym zadaniem jest skup samochodów. Odkupimy pojazdy osobowe oraz dostawcze do 3, 5 tony od osób prywatnych, firm i instytucji. Interesują nas pojazdy używane, po wypadku, poleasingowe, przeznaczone do kasacji. Pracujemy do kontrahenta na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz okolic Trójmiasta. Przyjazd na oglądanie auta jest darmowy. Zapłacimy gotówką na miejscu u klienta. Poboczną usługą jaką świadczymy jest przewóz aut w okolicach Gdyni. Nie trać czasu i zadzwoń do nas lub wejdź na www. Nie jest istotne czy masz Mercedesa, odkupimy pojazdy różnych modeli i marek.

  Data dodania: 14 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  W naszym sklepie internetowym kupią Państwo najlepsze materiały akustyczne. Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne, pianki samoprzylepne, pianki niepalne.
  Nasze produkty są stosowane do wygłuszania:
  - maszyn i urządzeń
  - samochodów osobowych i dostawczych
  - studiów nagrań
  - pokojów odsłuchowych
  - lokali mieszkalnych
  - sal widowiskowych, tanecznych itp.
  - hal produkcyjnych
  - lokali biurowych  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Klientów indywidualnych i firmowych.
  Jeśli moją Państwo jakiekolwiek problemy w doborze materiałów to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z chęcią pomożemy w doborze właściwych materiałów dźwiękochłonnych.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Werbetaschen hersteller Dortmund »

  Rynek jest wyjątkowo zróżnicowany i każdy użytkownik ma na nim bardzo mnóstwo możliwości. Bez kwestionowania rozwija to nasze horyzonty. Co istotne możemy korzystać nie tylko z artykułów polskich, ale także międzynarodowych. Dzięki owemu zyskujemy jeszcze więcej. Na pewno dzięki temuż nie posiadamy żadnych ograniczeń. Bez wątpienia wszelkie bariery pokonał internet. Toż dzięki niemu z jakiegokolwiek miejsca posiadamy dostęp do owego czego raptem zapragniemy. Wystarczy chcieć. Chociażby Werbetaschen hersteller Polen jest na wyciągnięcie ręki. Więcej informacji na ten temat odnajdą Państwo na: naeherei. pl. Na niniejszej stronie elektronicznej wszystko zostało starannie zaprezentowane oraz z ogromną przejrzystością. Mają tam Państwo multum produktów do wyboru jak np. torby reklamowe, czapki, poduszki, bluzki, chustki, kapelusze, spodnie, paski, krawaty oraz mnóstwo innych. W razie jakichś pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można jeszcze przybyć osobiście. Bieżąca działalność jest czynna od poniedziałku do piątku od 7. 00 do 15. 00.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Szamba ceny śląsk »

  Mnóstwo usług plus produktów pełni wyjątkowo istotną rolę. Na pewno współczesny targ jest bardzo bogatszy choćby od tegoż, jaki był zaledwie 10 lat temuż. Bezspornie z biegiem czasu wszystko się przeistoczyło, tudzież dodatkowo zaistniały nowe specjalizacje. Oznacza to, iż panuje nieustający rozwój, tudzież społeczeństwo jest wartościowsze o nowoczesne umiejętności plus wiedzę. Zatem warto jest z tegoż czerpać. Gdyż nikt nie jest samowystarczalny, zaś to znaczy, że w mniejszym, bądź większym stopniu jesteśmy uzależnieni od innych. Na pewno tworzenie szamb betonowych wymaga obecności plus pracy specjalistów. Co ważne szamba ceny śląsk nie są przesadzone. Producent szamb betonowych realizuje własne zadania według aprobaty ITB wydanej w 2014 roku. Skądinąd firma ma certyfikat PZH i ISO. Owa działalność produkuje zbiorniki betonowe, jakie mają pojemność od 1 kubika do 20 kubików. Nadzwyczaj serdecznie zapraszamy do zastosowania z oferty. Firma znajduje się w Rybniku przy ul. Okulickiego 122F. Jest tam czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9. 00 do 17. 00 plus w weekendy od 11. 00 do 15. 00.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Deklaracja-pit-28.pl »

  Obowiązki nachodzą na każdego człowieka i wszyscy powinni je respektować. Gdyż jeżeli tegoż nie będzie to w społeczeństwie zapanuje wielki zamęt. Nadto wykonywanie tegoż co trzeba jest formą szacunku względem siebie, tudzież także innych, natomiast już na pewno względem narodu. Bez powątpiewania rozliczanie się z podatków jest obowiązkiem każdego podatnika. Trzeba zaznaczyć, iż osoby, jakie prowadzą własną działalność gospodarczą, bądź są wspólnikami, a także wszyscy, jacy mają przychody z najmu, podnajmu, dzierżawy plus poddzierżawy powinni rozliczyć PIT-28. Należy zgłosić chęć rozliczania w formie ryczałtu ewidencjowanego w terminie 20 stycznia. Na: http://www.deklaracja-pit-28.pl zyskają Państwo wszelakie konieczne informacje. Na pewno wypełnienie PIT-u 28 nie należy do najprostszych. Niemniej nie muszą się już tymże Państwo kłopotać. Rozwiązaniem jest nieodpłatny program PIT, jaki ma kreator rozliczenia. Dzięki temu realne jest wypełnienie zeznania podatkowego krok po kroku. Namawiamy do skorzystania z tejże opcji.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Http://www.zeznanie-podatkowe.pl »

  Wypełnianie PIT-u nie należy do najprostszych, tudzież jest on obowiązkowy co roku. Niemało osób ma mnóstwo obaw, że ich sposób rozliczania nie będzie właściwy. Obawy z tegoż powodu są słuszne, bowiem nierozliczenie PIT-u może posiadać bardzo dużo konsekwencje. Do rozliczenia tegoż typu podatku jest odpowiedzialny każdy kto posiada dochód z tytułu umowy o pracę, czy zlecenie, tudzież dodatkowo renciści oraz emeryci. Jakkolwiek jest wyjście, jakie spowoduje, że nie będą już Państwo musieli niepokoić się o toż, że nie rozliczą należycie podatku. Mianowicie jest toż darmowy program PIT, który działa bardzo łatwo plus nie zajmuje sporo czasu. Wchodząc na: http://www.zeznanie-podatkowe.pl będą posiadali Państwo o jedno utrapienie mniej. Co znaczące ów program opracowali fachowcy zajmujący się prawem podatkowym plus księgowością. Wszystko zostało zrobione w ten sposób, ażeby każdy, zaś już szczególnie osoby, jakie nie maja fachowej wiedzy z rachunkowości mogły natychmiast oraz bez błędów wypełnić własny PIT 37 za 2017 rok, który należy rozliczyć do końca kwietnia 2018 roku.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Norma PRO »

  Kosztorysowanie w budownictwie to proces bardzo potrzebny, dzięki któremu możemy oszacować koszt inwestycji. Warto posiadać do tego celu odpowiednie narzędzia, które właśnie chcemy polecić. Programy z naszej oferty to bardzo popularne narzędzia do kreacji kosztorysów budowlanych. Norma PRO to tylko jedna z propozycji, zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Skrzynki na listy lokatorskie »

  Faktem jest, iż współcześnie całość dzieje się za pomocą technologii. Na pewno przekaz informacji dokonuje się drogą internetową. Ludzie częściej wybierają niniejszy sposób, gdyż jest on szybszy, zaś także łatwiejszy. Acz korespondencja nadal jest dostarczana za pomocą tradycyjnej metody, czyli listów. Niejednokrotnie jest ona używana dla oficjalnej formy, czyli np. przez urzędy. Nadto listy stosuje się również do wysyłania zaproszeń na istotne okoliczności. Jak widać standardowa forma wysyłania listów nadal jest bieżąca. Toteż skrzynki na listy każdy winien mieć. Są one konieczne do tegoż, aby nasza korespondencja pewnie była przechowywana, gdy nie ma nas aktualnie w domu. Względem owego zapraszamy do zastosowania z oferty SkrzynkinalistySklep. pl. Jest toż sklep internetowy, który ma najznakomitszej jakości, zaś dodatkowo ogromną ofertę skrzynek na listy. Dostępne są one w różnych kolorach, wzorach oraz rozmiarach. Co istotne każdy produkt został dokładnie zaprezentowany, bowiem są tam zdjęcia oraz opisy.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Lampy stojące »

  Urządzanie domu nie należy do najprostszych. Gdyż całość musi ze sobą współgrać pod względem odcienia, kształtu, bądź funkcji. Rozplanowanie wszystkiego niejednokrotnie więcej zajmuje czasu niż samo ustawianie. Jak widać liczy się przede wszystkim strategia. Bez niej na pewno w danym pomieszczeniu panowałby zamęt. W planowaniu określonego wnętrza wszystko jest ważne. Bez kwestionowania żyrandole znacznie je wzbogacają. Toż one w olbrzymiej mierze nadają wyjątkowy klimat. Dlatego zapraszamy do ich kupienia. Firma TopStylowe. pl ma ich szczególnie dużą ofertę. Ponadto prócz żyrandoli są dostępne jeszcze lampy sufitowe, lampy stojące, lampy wiszące, lampy nocne i mnóstwo różnych. Zakupu dokonuje się bardzo błyskawicznie. Jakkolwiek na początku starczy się zarejestrować. Każdy odbiorca musi mieć login plus hasło, jest to podstawa, zaś następnie podaje się dodatkowe informacje o sobie: imię, nazwisko, ulica plus numer domu, miasto, kod, telefon, e-mail także sposób wysyłki plus sposób płatności. Bardzo gorąco zapraszamy do rejestracji korzystania z oferty.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Fotograf ślubny sopot »

  Wszystko na owym świecie jest krótkotrwałe. Mamy sporo momentów w życiu, jakie chcielibyśmy zachować na obszerniejszy czas. Choć czas mija nieubłaganie i nic z tymże nie da się wykonać. Jedno odchodzi, a drugie przychodzi. Jest to naturalny bieg kwestii i wszystek powinien się z tym pogodzić, tudzież wszelaki radosny czas należy traktować z dużym zachwytem. Niemniej nie można zapominać o tym, że fotografia zapewnia nam możliwość zachowania chwili. Jest to niezwykle znaczące zwłaszcza w dniu kiedy bierzemy ślub. Toteż warto posiadać najdoskonalszej jakości zdjęcia. Bez wątpienia maziarz ślubna fotografia owych {właśnie dostarczy. Pan Błażej Maziarz jest ekspertem, jaki ma wielkie doświadczenie, a także wiedzę. Własną historię z fotografią rozpoczął jako fotoreporter w wydawnictwie Axel Springer Polska plus agencji fotograficznej Kosycarz Foto Press. Więcej informacji odkryją Państwo na stronie elektronicznej: fotografia. slubna. info. Namawiamy do kontaktu mailowego: info@slubna.info także telefonicznego: 503 929 361. Dajemy gwarancję, iż będą Państwo usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Solarix »

  Technologia jest problematyką bardzo poszerzoną. Albowiem dotyczy ona bogactwa płaszczyzn. Chociaż jej zdecydowanym działaniem jest takie, które ma polegać na poprawie życia zbiorowego. Taż poprawa dotyczy nie tylko pracy, czy szkoły, ale jeszcze podstawowego codziennego życia. Bezdyskusyjnym jest to, iż posiadanie własnego domu wiąże się ogromną odpowiedzialnością. Albowiem w tym wypadku musimy sami o wszystko zadbać. Dlatego tymże bardziej warto jest korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Bez powątpiewania Inteligentne ogrzewanie Solarix do takich właśnie należy. Posiada ono bardzo dużo zalet. Jedną z nich jest to, iż możemy w owym samym czasie ustawić różne temperatury dla różnych pomieszczeń. Nadto chociażby będąc poza domem można sterować ogrzewaniem, gdyż korzysta ono z aplikacji mobilnej na smartfony. Potrzeba jeszcze dodać, że ma ono funkcję ''otwartego okna''. Znaczy toż, iż kiedy okno w określonym pomieszczeniu jest otwarte to automatycznie ogrzewanie się wyłącza. Jak widać jego zalet można byłoby wymieniać w nieskończoność.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Domki letniskowe Darłówko »

  Dobrze jest sobie odpocząć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Bezspornie przestać pamiętać o monotonii i po prostu się oderwać to coś co wzbogaca każdego człowieka. Dlatego wszyscy raz na pewien czas winni tego doświadczyć. Wyjazdy są niezwykle wzbogacające. Albowiem potrafimy spotkać na nich mnóstwo ciekawych osób, a dodatkowo doświadczyć czegoś do tej pory nam nieznanego. Choć w podróżowaniu potrzeba zapewnić sobie godny nocleg. Bowiem dzięki niemu będziemy mieli chęci oraz siły do dalszego działania. Względem tego wyjątkowo serdecznie zalecamy Domki letniskowe Darłówko, jakie zachwycają własnym pięknem, dają prywatność, a także są funkcjonalne. Stanowią one połączenie innowacyjnego budownictwa z przebywaniem z przyrodą. Więcej wiadomości zyskają Państwo na stronie internetowej: morska-przystan. pl. Znajdują się tam precyzyjne opisy, a dodatkowo doskonałej jakości zdjęcia. W razie jakichś pytań szczególnie serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego. Zapewniamy, iż będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 07 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: