Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy »

  Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pracy w Niemczech dla osób chcących pracować jako opiekun/opiekunka osób w podeszłym wieku wymagających opieki. Propozycje pracy kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które poszukują legalnej pracy w Niemczech. Dysponujemy miejscami pracy w Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt.

  Od chcących pracować jako opiekun osób starszych oczekujemy:
  - minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze Firmy bądź telefonicznie przez koordynatora rodziny),
  - znajomości zagadnień opieki nad osobami wymagającymi opieki,
  - jak również stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie się jako opiekun - opiekunka.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami - prawo jazdy,
  - referencji z poprzednich miejsc pracy
  - lub dokumentów potwierdzających ukończenie kursów.

  Warunki pracy:
  - umowa zlecenie - kontrakt,
  - podatek w Polsce,
  - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opłacane w Niemczech w ZUS Polska,
  - należność za pracę od 1200 € miesięcznie - netto (związek ze znajomością języka niemieckiego oraz wykształcenia i kwalifikacji),
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem, stawka jest ustalana indywidualnie, z możliwością podwyżki. Również osobom znającym bardzo dobrze język niemiecki i wysokimi kwalifikacjami stawka ustalana jest indywidualnie.

  Ze szczegółami możńa zapoznać się na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub w siedzibie firmy.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Adwokat Częstochowa »

  Mówi się, że reguły są po owo, żeby je naruszać. Chociaż jest toż rzeczenie niezwykle egoistyczne. Nie wolno być człowiekiem, który uparcie dąży do celu i przy owym nie zwraca uwagi na kolejnych. Każde społeczeństwo jest unormowane jakimiś prawami oraz obowiązkami, tudzież za każde naruszenie tego grożą surowe kary jak np. grzywny, bądź pozbawienie wolności. Jest to niewątpliwie wyjątkowo dobre, ponieważ dzięki temuż mamy czas oraz każdy wie co można, a co nie oraz jakie są konsekwencje, kiedy wykraczamy poza wszelakie reguły prawne. Jakkolwiek bywają takie okoliczności, jeśli musimy dochodzić swoich praw. Toteż adwokat Częstochowa jest w takiej sytuacji wskazany. Wobec owego namawiamy do przyjścia do Kancelarii Prawnej Brodziak-Grzyb. Oferta jest skierowana do osób fizycznych plus przedsiębiorców. Tam uzyskają Państwo efektywną pomoc. Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie cywilnym, prawie administracyjnym oraz mnóstwo różnych. Więcej wiadomości na owy temat jest na stronie internetowej: kancelaria-brodziak-grzyb. pl.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Sale weselne Białystok »

  Poszczególna para, jaka zawarła związek małżeński wie dobrze jak wiele czasu musieli poświecić na to, by wszystko przygotować. Dzień ślubu oraz weseliska jest jednym z najistotniejszym w życiu każdego spośród nas. Dlatego też planujemy by był on wspaniały. Byśmy nie musieli się o nic martwić, żebyśmy zarówno my, nasi rodzice, dziadkowie i wszyscy pozostali zaproszeni weselnicy mogli przypominać je poprzez długie lata. W momencie ślubu oczywiście najważniejsza jest sama przysięga i wymiana obrączek. Natomiast żebym wesel było doskonałe trzeba nie jedynie zadbać o odpowiednią oprawę muzyczna, ale również a może przede wszystkim o salę. To w niej będziemy spożywać posiłki i bawić się do samego rana, a gdy będziemy chcieli to też i kolejnego dnia w okresie poprawin. Jeżeli zależy Wam na niepowtarzalnej sali, spójrzcie na stronę internetową Majątki Howieny. Znajdziecie na niej sale weselne białystok zarówno na ogromne weseliska liczące ponad stu ludzi, a też na mała przyjęcia weselna. Zaznajomcie się z propozycją. Zapewne będziecie oczarowani.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Dj na wesele Dolnośląskie »

  Zastawiając się czy korzystniejszym wyborem będzie dj na wesele opolskie, bądź też zespól możemy śmiało podpowiedzieć, iż winniście zdecydować się na pierwszą możliwość. Wyłącznie on będzie mógł przygotować pełny program weselny bezpośrednio pod Was, spełniając Wasze wymagania. Tak rzeczywiście, może zagwarantować Wam każdy typ muzyki na weselisku. Niestety, lecz jeśli wybierzecie, jakikolwiek spośród licznych zespołów, będziecie musieli się ograniczyć do tych utworów, jakie znajdują się w ich repertuarze. Nie da się ukryć, że jest on zazwyczaj bardzo ograniczony do tak zwanych piosenkę weselnych. Bardzo ważne jest to, że dj daje możliwość zabawienia się weselnikom przy ich ukochanych utworach, jakie to na przykład kojarzą im się z wspaniałymi chwilami z ich życia. Wszystkie osoby, które są ciekawe takową możliwością zachęcamy aby wpadły na stronkę internetową DJ APPLE. Wszystkie zabawy, piosenki, pierwszy taniec i tym podobne omawiane są bardzo dokładne z przyszłą parą modą, by posiadać gwarancję, iż będzie to wesele ich marzeń.

  Data dodania: 21 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Radca prawny Tarnowskie Góry »

  Człowiek przez wiele lat stara się coś budować. Dlatego poświęca się, ażeby coś mieć. Najczęściej nasze starania wynikają z tego, iż chcemy zatroszczyć się o naszą drugą połówkę. Wobec tego robimy wszystko dla tej osoby co jedynie możemy. Zwłaszcza jeśli jesteśmy w związku małżeńskim. Wtedy czujemy się pewniej drugiej osoby oraz tym bardziej staramy się o wiele bardziej. Jakkolwiek bywa tez tak, że ta osoba nas po prostu zawiedzie i już dłużej nie da się z nią być. Zatem rozwód w takiej sytuacji będzie koniecznością. Względem tegoż prawnik Tarnowskie Góry to ekspert, z jakiego usług warto skorzystać. Toteż bardzo serdecznie polecamy Kancelarię KLAUZA. Została ona założona przez Radcę Prawnego Tomasza Klauza, który ma nader duże doświadczenie. Ta kancelaria znajduje się w Tarnowskich Górach przy ul. Krakowskiej 8. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania to można skontaktować się telefonicznie, mailowo albo poprzez formularz kontaktowy.

  Data dodania: 17 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Http://deklaracje-podatkowe-2017-pit.pl »

  Ludzie mają niezwykle wiele obowiązków na swojej głowie. Najczęściej związane są one z pracą, a także życiem rodzinnym, zaś już zwłaszcza kiedy ma się dzieci. Niestety życie zawodowo potrafi niezwykle mocno pochłonąć człowieka i niestety nie wystarcza jemu czasu na to, żeby móc na spokojnie wszystko przemyśleć. Wyjątkowo istotne jest to, żeby nie zapomnieć rozliczyć pit-u. Niemniej nie należy to najłatwiejszych. Względem tegoż dużo ludzi decyduje się pójść do kogoś kto zna się na tym. Jakkolwiek jeżeli nie mamy na to czasu to istnieje inne wyjście. Mianowicie: www.deklaracje-podatkowe-2017-pit.pl, ponieważ znajduje tam multum cennych informacji. Nadto można tam skorzystać z darmowego programu PIT. Jest to na pewno świetna opcja. Ma ona wyjątkowo dużo korzyści. To pomoże nam się rozliczyć chociażby jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy na ten temat. Pokieruje nami właśnie ten program. Zatem nie ma się co przejmować, że pit nie będzie rozliczony. Wobec tegoż polecamy tenże sposób.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • WORKNOW - Opiekunki - Praca Niemcy

  Suknie Ślubne Warszawa Anna Kara »

  Zapraszamy do autorskiego salonu Sukien ślubnych Anny Kary - w Warszawie. W naszej ofercie znajdą Państwo nietuzinkowe, oryginalne, wykonane z najlepszej jakości materiałów suknie ślubne. Nasze projekty skierowane są do kobiet odważnych i marzycielskich, takie które nie boją się wystąpić w odważnej, nietuzinkowej kreacji. W naszej ofercie znajdą Państwo suknie wykonane z francuskich koronek i najwyższej jakości jedwabi. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj termin przymiarki w naszym salonie w Warszawie.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: