Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak »

  Nasza misja jest jasna: służyć pomocą osobom przechodzącym przez trudne chwile życiowe, takie jak rozwody, separacje, ustalanie alimentów czy sprawy związane z władzą rodzicielską. Zrozumienie delikatności i osobistego charakteru tych spraw stanowi podstawę naszego podejścia. Indywidualne potrzeby i dobro klienta są naszym priorytetem.

  W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wsparcie prawnicze od spraw rozwodowych po kwestie alimentacyjne i podział majątku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz reprezentacji w sądzie czy porady prawnej, jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

  Jednak nasza oferta nie kończy się na aspektach prawniczych. W „Prawo Filipa” promujemy mediacje rodzinne jako alternatywę dla długotrwałych procesów sądowych. Wspieramy naszych klientów także poprzez współpracę z doświadczonymi psychologami i terapeutami, którzy pomagają w radzeniu sobie ze stresem i emocjonalnym obciążeniem.

  Nasze podejście opiera się na empatii, zaufaniu i profesjonalizmie. Dążymy do znalezienia najlepszych rozwiązań, które spełnią potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie na każdym etapie Twojej drogi.

  Data dodania: 08 05 2024 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Dobry Prawnik Katowice - Radca Prawny Katowice »

  Nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę firm z zakresu prawa spółek handlowych, prawa cywilnego i gospodarczego, prawa umów, prawa administracyjnego i pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, egzekucji, prawa karnego gospodarczego oraz prawa ochrony danych osobowych. Ponadto mamy ogromne doświadczenie w reprezentowaniu osób indywidualnych w postępowaniach w sprawach karnych, cywilnych, spadkowych oraz z zakresu prawa rodzinnego. Cieszymy się ogromną renomą w Katowicach i na całym śląsku, gdzie możemy się pochwalić dużym gronem zadowolonych Klientów. Cechujemy się wysoką skutecznością, dostępność w kontakcie z Klientem, oraz najwyższa jakość. Współpracujemy z wieloma ekspertami z różnych dziedzin prawa i nie tylko, w tym w szczególności w sprawach naszych klientów korzystamy z pomocy doradcy podatkowego, detektywa, lekarzy w tym lekarza psychiatry. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 17 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Kancelaria Notarialna Agnieszka Mikołajczyk »

  A. Mikołajczyk - Notariusz z Katowic, oferuje swoim klientom usługi notarialne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i obopólne zaufanie są ważne w naszym zawodzie. Naszym klientom oferujemy wiedzę, rzetelność i doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk mieści się w centrum Katowic. Notariusz realizuje takie czynności jak: zakładanie spółek, sprzedaż lokali, sporządzanie aktów notarialnych, ustanawianie hipotek, sporządzanie testamentów, akty poświadczeń np. własnoręczności podpisu, sporządzanie dokumentów notarialnych, sporządzanie intercyzy majątkowej i inne. Mając świadomość jak dużym zaufaniem darzycie Państwo notariusza zawsze dokładnie analizujemy każdą sprawę. nnZapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 19 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Restrukuryzacja firm w Katowicach »

  Kancelaria restrukturyzacji przesiębiorstw PREST oferuje swoje usługi w Katowicach ale i też w całej Polsce. Naszą specjalizacją jest prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe. Restrukturyzacja firm Katowice to nasze działania bieżące. Biuro restrukturyzacji PREST to lata doświadczenia i znajomość prawa, którą oferujemy przedsiębiorcom. Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę internetową restrukturyzacje-prest. pl. Możliwe są też wcześniejsze konsultacje w sprawie restrukturyzacji firm Katowice w naszym biurze w Katowicach na ulicy Zbożowej 42B.

  Restrukturyzcję firm powinno się powierzyć biegłej kancelarii restruktruryzacyjnej, która będzie miała pieczę nad odpowiednim przebiegiem działań prawnych. Kancelaria restrukturyzacji PREST zapewni skuteczne przeprowadzenie restruktyryzacji firmy w Katowicach, na Śląsku dzięki wielkiej znajomości z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upałościowego. Restrukturyzacja firm to proces skomplikowany, który nakierowany jest na uratowanie przedsiębiorstwa. Z tego powodu pomoc znawców w jego przeprowadzeniu jest nieoceniona. Nierzadko zdarza się, że to właśnie profesjonalne wsparcie radców prawnych sprawia, że całość kończy się dobrze. Z tego powodu restrukturyzacja przedsiębiorstw w Katowicach z naszą pomocą może być krokiem kuwybawianiu firmy z kłopotów. Ze względu na to, że prawo restrukturyzacyjne jest jedną z naszychspecjalności możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Spowodowałeś wypadek drogowy, a teraz potrzebujesz pomocy prawnej? Straciłeś prawa jazdy poprzez jazdę w nietrzeźwości lub wskutek przekroczenia prędkości? W Kancelarii Adwokackiej Patryk Wróbel wspieramy naszych klientów podczas postępowania karnego lub cywilnego. Prowadzimy szereg spraw związanych z wypadkami drogowymi i nie tylko. Interesuje nas pozytywne zakończenie sprawy. Zaufaj nam, jeszcze dziś umów się na spotkanie!

  Data dodania: 23 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Notariusz Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz oferuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice podtrzymuje długoletnią tradycję notariatu w Polsce, gwarantując profesjonalizm, staranność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m. in. sporządza akty notarialne, przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, opracowuje poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, przygotowuje wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek zweryfikować tożsamość, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie informacje w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak również okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik usług notarialnych na stronie internetowej. W sprawie dokładnych pytań notariusz zachęca do kontaktu telefonicznego. Siedziba znajduje się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sam budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt? »

  Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i zgłoś się do naszych radców prawnych już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi także o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ta procedura i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się sprawami przeciwko instytucjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących kredytów frankowych. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych umożliwia nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się tematami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Kancelaria Rozwodowa NMB »

  Kancelaria Rozwodowa NMB z siedzibą w Poznaniu jest na rynku od wielu lat. Nasza kancelaria specjalizuje się w dziedzinie z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności w rozwodach. Do zadań kierowanych przez Kancelarię należą również podział majątku, sprawy związane z alimentami, sprawy związane z władzą rodzicielską, pochodzeniem dziecka czy adopcję i kuratelą i wiele innych. Nasza kancelaria współtworzy wykwalifikowanych prawników. Naszym planem jest wszechstronna obsługa i pełne zaangażowanie. Zapewniamy doskonałą fachowość naszych adwokatów, co pozwala, że klient ma poczucie bezpieczeństwa. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania naszym Klientom na każdym etapie prowadzenia sprawy. Udzielamy konkretne i praktyczne porady prawne, które służą pomocą klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Adwokat Płock »

  Kancelaria Prawna Płock kierowana przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się pomocy prawnej związanej z prawem spadkowym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym w tym spraw rozwodowych, windykacją, mediacjami, podziałem majątku, obsługą prawną przedsiębiorstw, a także rzetelne poradnictwo, sporządzanie pism procesowych i prowadzenie spraw sądowych w Płocku jak również w całym kraju, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespół Kancelarii Radców Prawnych Popowska Piechowicz to doświadczeni eksperci prawa, którzy do każdego klienta przystępują indywidualnie, poszukując skutecznych i nieszablonowych rozwiązań.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa Filip Wołoszczak

  Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  W poszukiwaniu pomocy w prowadzeniu rachunkowości w Twojej firmie odwiedź Kancelarię Śliwowski Nowak Adwokaci. Jest to firma, która proponuje doradztwo oraz rozliczanie najróżniejszych projektów. Co więcej, zatrudnieni w niej specjaliści zajmują się również doradztwem podatkowym. Możesz liczyć na pomoc obejmującą prawo pracy, prawo handlowe, cywilne i karne. Odwiedź siedzibę kancelarii już teraz w Sosnowcu przy ulicy Baczyńskiego 12!

  Data dodania: 26 05 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: