Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Transport międzynarodowy :: SOS Transport »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy transportowej, która specjalizuje się w przeprowadzkach z Niemiec do Polski. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe, które obejmują załadunek, transport oraz rozładunek Twoich rzeczy.

  Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają bogate doświadczenie w branży transportowej, dzięki czemu możemy zaoferować Ci najlepsze rozwiązania transportowe dla Twojej przeprowadzki. Nasza flota samochodowa jest w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt i narzędzia, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich rzeczy podczas transportu.

  Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić Ci pełne zadowolenie i komfort podczas przeprowadzki. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość usług jest na najwyższym poziomie.

  Jeśli planujesz przeprowadzkę z Niemiec do Polski i chcesz mieć pewność, że Twoje rzeczy są w dobrych rękach, skontaktuj się z nami. Nasza firma transportowa jest gotowa pomóc Ci w organizacji bezpiecznej i profesjonalnej przeprowadzki.

  Data dodania: 26 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Kancelaria Notarialna Agnieszka Mikołajczyk »

  A. Mikołajczyk - Notariusz z Katowic, oferuje swoim klientom usługi notarialne na najwyższym poziomie. Dla nas relacja z klientem i obopólne zaufanie są ważne w naszym zawodzie. Naszym klientom oferujemy wiedzę, rzetelność i doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Kancelaria Notarialna Agnieszki Mikołajczyk mieści się w centrum Katowic. Notariusz realizuje takie czynności jak: zakładanie spółek, sprzedaż lokali, sporządzanie aktów notarialnych, ustanawianie hipotek, sporządzanie testamentów, akty poświadczeń np. własnoręczności podpisu, sporządzanie dokumentów notarialnych, sporządzanie intercyzy majątkowej i inne. Mając świadomość jak dużym zaufaniem darzycie Państwo notariusza zawsze dokładnie analizujemy każdą sprawę. nnZapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

  Data dodania: 19 03 2023 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Radca prawny Białystok - Paweł Szkil »

    Kancelaria radcy prawnego Pawła Szkila, usytuowana w Białymstoku, oferuje szeroki zakres usług prawnych, nie tylko dla osób indywidualnych, lecz także i dla przedsiębiorców. Kancelaria zapewnia pełen profesjonalizm i indywidualizm świadczonych usług, poparty wieloletnim doświadczeniem działania w zakresie m. in prawa rodzinnego, cywilnego, spadkowego, etc.

  Data dodania: 14 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Restrukuryzacja firm w Katowicach »

  Kancelaria restrukturyzacji przesiębiorstw PREST oferuje swoje usługi w Katowicach ale i też w całej Polsce. Naszą specjalizacją jest prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe. Restrukturyzacja firm Katowice to nasze działania bieżące. Biuro restrukturyzacji PREST to lata doświadczenia i znajomość prawa, którą oferujemy przedsiębiorcom. Zapraszamy do współpracy i na naszą stronę internetową restrukturyzacje-prest. pl. Możliwe są też wcześniejsze konsultacje w sprawie restrukturyzacji firm Katowice w naszym biurze w Katowicach na ulicy Zbożowej 42B.

  Restrukturyzcję firm powinno się powierzyć biegłej kancelarii restruktruryzacyjnej, która będzie miała pieczę nad odpowiednim przebiegiem działań prawnych. Kancelaria restrukturyzacji PREST zapewni skuteczne przeprowadzenie restruktyryzacji firmy w Katowicach, na Śląsku dzięki wielkiej znajomości z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upałościowego. Restrukturyzacja firm to proces skomplikowany, który nakierowany jest na uratowanie przedsiębiorstwa. Z tego powodu pomoc znawców w jego przeprowadzeniu jest nieoceniona. Nierzadko zdarza się, że to właśnie profesjonalne wsparcie radców prawnych sprawia, że całość kończy się dobrze. Z tego powodu restrukturyzacja przedsiębiorstw w Katowicach z naszą pomocą może być krokiem kuwybawianiu firmy z kłopotów. Ze względu na to, że prawo restrukturyzacyjne jest jedną z naszychspecjalności możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Exclusive Djs Dominik Szymoniak Dj na Wesele Kraków »

  Niezwykle rozrywkowy, pełen kultury i bardzo doświadczony dj na wesele z przyjemnością zajmie się obsługą Waszego przyjęcia. Prowadzi obsługę muzyczną oraz wizualną imprez weselnych w Krakowie od bardzo dawna. Jest prawdziwym profesjonalistą. Decydując, aby Wasze wesele prowadził ten dj weselny możecie być spokojni o jego przebieg. Zatroszczy się o dobrą zabawę muzyczną i taneczną. Pomagający mu w tym dj wodzirej tylko zwiększy prawdopodobieństwo, że wszyscy goście wyjdą z Waszego wesela w pełni wybawieni i z uśmiechami na ustach. Jeśli planujecie przyjęcie weselne na terenie Krakowa i szukacie osoby, która je poprowadzi, to definitywnie ten dj na wesele będzie dla Was idealną opcją. Jego działalności możecie przyjrzeć się zaglądając na jego witrynę internetową lub konta społecznościowe.

  Data dodania: 21 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Prowadzisz działalność i współpracujesz z partnerem, który nie chce opłacić faktur za wykonane zlecenia? Szukasz doświadczonego prawnika lub radcy prawnego, który pomoże Ci sporządzić pisma z propozycją ugody? Kancelaria Janik i Wspólnicy to najlepszy wybór! Mamy ogromne doświadczenie w zakresie windykacji, pomagamy zarówno dłużnikom, jak i przedsiębiorcom ubiegającym się o zapłatę. Przyjdź do nas, wspólnie znajdziemy rozwiązanie i podejmiemy odpowiednie kroki!

  Data dodania: 23 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Spowodowałeś wypadek drogowy, a teraz potrzebujesz pomocy prawnej? Straciłeś prawa jazdy poprzez jazdę w nietrzeźwości lub wskutek przekroczenia prędkości? W Kancelarii Adwokackiej Patryk Wróbel wspieramy naszych klientów podczas postępowania karnego lub cywilnego. Prowadzimy szereg spraw związanych z wypadkami drogowymi i nie tylko. Interesuje nas pozytywne zakończenie sprawy. Zaufaj nam, jeszcze dziś umów się na spotkanie!

  Data dodania: 23 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Notariusz Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz oferuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice podtrzymuje długoletnią tradycję notariatu w Polsce, gwarantując profesjonalizm, staranność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m. in. sporządza akty notarialne, przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, opracowuje poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, przygotowuje wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek zweryfikować tożsamość, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie informacje w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak również okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik usług notarialnych na stronie internetowej. W sprawie dokładnych pytań notariusz zachęca do kontaktu telefonicznego. Siedziba znajduje się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sam budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt? »

  Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i zgłoś się do naszych radców prawnych już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi także o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ta procedura i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się sprawami przeciwko instytucjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących kredytów frankowych. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych umożliwia nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się tematami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Kancelaria Rozwodowa NMB »

  Kancelaria Rozwodowa NMB z siedzibą w Poznaniu jest na rynku od wielu lat. Nasza kancelaria specjalizuje się w dziedzinie z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności w rozwodach. Do zadań kierowanych przez Kancelarię należą również podział majątku, sprawy związane z alimentami, sprawy związane z władzą rodzicielską, pochodzeniem dziecka czy adopcję i kuratelą i wiele innych. Nasza kancelaria współtworzy wykwalifikowanych prawników. Naszym planem jest wszechstronna obsługa i pełne zaangażowanie. Zapewniamy doskonałą fachowość naszych adwokatów, co pozwala, że klient ma poczucie bezpieczeństwa. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania naszym Klientom na każdym etapie prowadzenia sprawy. Udzielamy konkretne i praktyczne porady prawne, które służą pomocą klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Adwokat Płock »

  Kancelaria Prawna Płock kierowana przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się pomocy prawnej związanej z prawem spadkowym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym w tym spraw rozwodowych, windykacją, mediacjami, podziałem majątku, obsługą prawną przedsiębiorstw, a także rzetelne poradnictwo, sporządzanie pism procesowych i prowadzenie spraw sądowych w Płocku jak również w całym kraju, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespół Kancelarii Radców Prawnych Popowska Piechowicz to doświadczeni eksperci prawa, którzy do każdego klienta przystępują indywidualnie, poszukując skutecznych i nieszablonowych rozwiązań.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy :: SOS Transport

  Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  W poszukiwaniu pomocy w prowadzeniu rachunkowości w Twojej firmie odwiedź Kancelarię Śliwowski Nowak Adwokaci. Jest to firma, która proponuje doradztwo oraz rozliczanie najróżniejszych projektów. Co więcej, zatrudnieni w niej specjaliści zajmują się również doradztwem podatkowym. Możesz liczyć na pomoc obejmującą prawo pracy, prawo handlowe, cywilne i karne. Odwiedź siedzibę kancelarii już teraz w Sosnowcu przy ulicy Baczyńskiego 12!

  Data dodania: 26 05 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: