Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pranie tapicerki kanap

  Pranie tapicerki kanap »

  Pierzemy sprzętem typu Karcher na zasadzie odessanie zanieczyszczeń wraz ze środkami antybakteryjnymi i na koniec płuczą czystą woda. W celu likwidacji dużej ilości wilgoci, przeprowadzamy dodatkowe przejście po powierzchni maszyną czyszczącą. Czyścimy tapicerkę meblową sof,kanap, narożników, materacy, krzeseł, foteli jak i naturalne, sztuczne dywany, wykładziny. Usuwamy plamy. Posiadamy preparaty antyalergiczne. Preparaty piorące mają miły zapach nie drażniący. Pracę wykonujemy na miejscu u klienta lub na życzenie w firmie. Zakres działania Warszawa i okolice.

  Data dodania: 26 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Prowadzisz działalność i współpracujesz z partnerem, który nie chce opłacić faktur za wykonane zlecenia? Szukasz doświadczonego prawnika lub radcy prawnego, który pomoże Ci sporządzić pisma z propozycją ugody? Kancelaria Janik i Wspólnicy to najlepszy wybór! Mamy ogromne doświadczenie w zakresie windykacji, pomagamy zarówno dłużnikom, jak i przedsiębiorcom ubiegającym się o zapłatę. Przyjdź do nas, wspólnie znajdziemy rozwiązanie i podejmiemy odpowiednie kroki!

  Data dodania: 23 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Spowodowałeś wypadek drogowy, a teraz potrzebujesz pomocy prawnej? Straciłeś prawa jazdy poprzez jazdę w nietrzeźwości lub wskutek przekroczenia prędkości? W Kancelarii Adwokackiej Patryk Wróbel wspieramy naszych klientów podczas postępowania karnego lub cywilnego. Prowadzimy szereg spraw związanych z wypadkami drogowymi i nie tylko. Interesuje nas pozytywne zakończenie sprawy. Zaufaj nam, jeszcze dziś umów się na spotkanie!

  Data dodania: 23 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Notariusz Katowice »

  Notariusz Ewa Miranowicz oferuje Klientom najwyższą jakość świadczonych czynności prawnych. Kancelaria notarialna w mieście Katowice podtrzymuje długoletnią tradycję notariatu w Polsce, gwarantując profesjonalizm, staranność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Kancelaria pomaga przy różnych czynnościach, m. in. sporządza akty notarialne, przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia (APD), sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, opracowuje poświadczenia: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, przygotowuje wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Pomoc notarialna podlega tajemnicy zawodowej, dlatego masz zagwarantowaną poufności. Prosimy pamiętać, że notariusz ma obowiązek zweryfikować tożsamość, z tego powodu należy sprawdzić, czy nie upłynął termin ważności dokumentów i czy wszystkie informacje w nich zawarte są aktualne. Kancelaria zaprasza Klientów zarówno z miasta Katowice, jak również okolic. Kancelaria notarialna udostępniła cennik usług notarialnych na stronie internetowej. W sprawie dokładnych pytań notariusz zachęca do kontaktu telefonicznego. Siedziba znajduje się w samym centrum miasta Katowice. Dojazd nie stanowi problemu, a sam budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 01 2022 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Radcy Prawni — jak odfrankowić kredyt? »

  Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie zwlekaj i zgłoś się do naszych radców prawnych już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Gwarantujemy rzetelną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Elementarnym celem sporu z bankiem w temacie kredytów frankowych jest unieważnianie umów kredytu frankowego. Bazując na stanowisku niektórych Sądów, Kancelaria wnosi także o tzw. odfrankowienie kredytu. Nasza kancelaria frankowa (Warszawa) wyjaśni dokładnie, na czym polega ta procedura i jak odfrankowić kredyt. Od kilku lat z sukcesem zajmujemy się sprawami przeciwko instytucjom finansowym (bankom oraz funduszom inwestycyjnym) ze szczególnym uwzględnieniem sporów dotyczących kredytów frankowych. Znakomita znajomość specyfiki oraz problematyki kredytów frankowych umożliwia nam zapewnić całościową, rzetelną oraz sprawną obsługę prawną prowadzonych spraw naszych Klientów. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się tematami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Kancelaria Rozwodowa NMB »

  Kancelaria Rozwodowa NMB z siedzibą w Poznaniu jest na rynku od wielu lat. Nasza kancelaria specjalizuje się w dziedzinie z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności w rozwodach. Do zadań kierowanych przez Kancelarię należą również podział majątku, sprawy związane z alimentami, sprawy związane z władzą rodzicielską, pochodzeniem dziecka czy adopcję i kuratelą i wiele innych. Nasza kancelaria współtworzy wykwalifikowanych prawników. Naszym planem jest wszechstronna obsługa i pełne zaangażowanie. Zapewniamy doskonałą fachowość naszych adwokatów, co pozwala, że klient ma poczucie bezpieczeństwa. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania naszym Klientom na każdym etapie prowadzenia sprawy. Udzielamy konkretne i praktyczne porady prawne, które służą pomocą klientowi. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

  Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Adwokat Płock »

  Kancelaria Prawna Płock kierowana przez Edytę Popowską i Adama Piechowicza specjalizuje się pomocy prawnej związanej z prawem spadkowym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym w tym spraw rozwodowych, windykacją, mediacjami, podziałem majątku, obsługą prawną przedsiębiorstw, a także rzetelne poradnictwo, sporządzanie pism procesowych i prowadzenie spraw sądowych w Płocku jak również w całym kraju, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zespół Kancelarii Radców Prawnych Popowska Piechowicz to doświadczeni eksperci prawa, którzy do każdego klienta przystępują indywidualnie, poszukując skutecznych i nieszablonowych rozwiązań.

  Data dodania: 08 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  W poszukiwaniu pomocy w prowadzeniu rachunkowości w Twojej firmie odwiedź Kancelarię Śliwowski Nowak Adwokaci. Jest to firma, która proponuje doradztwo oraz rozliczanie najróżniejszych projektów. Co więcej, zatrudnieni w niej specjaliści zajmują się również doradztwem podatkowym. Możesz liczyć na pomoc obejmującą prawo pracy, prawo handlowe, cywilne i karne. Odwiedź siedzibę kancelarii już teraz w Sosnowcu przy ulicy Baczyńskiego 12!

  Data dodania: 26 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Spółka Jawna »

  Do usług oferowanych przez kancelarię prawną Norek i Wspólnicy należy pomoc i obsługa prawna spółek i nieruchomości. Specjaliści pomogą Ci w kwestiach sporów korporacyjnych, likwidacji spółek, najmu powierzchni magazynowej czy też analizie i sporządzaniu umów. Oprócz tego Norek i Wspólnicy posiada wiedzę na temat różnego rodzaju transakcji, w tym finansowanie projektów i audytów prawnych. Nie czekaj i zadzwoń już dziś!

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Prawa autorskie projektu budowlanego Kraków - mikulski.krakow.pl »

  Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest profesjonalna pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA i Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Oferujemy Wam pomoc w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz adwokat lub radca prawny będzie w stanie udzielić Wam profesjonalnej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najistotniejsze.

  Data dodania: 10 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki kanap

  Radca prawny Pszczyna »

  Wyszukując porady prawnej należałoby zapisać się do osób z dużym doświadczenie i właściwą wiedzą. Motywujemy dosłownie wszystkich do skontaktowania się z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg Spółka Partnerska. Specjalizuje się ona w obsłudze prawnej przedsiębiorców w takich kwestiach jak między innymi: windykacja należności, przekształcenia, prawo gospodarcze oraz inne. Oprócz tego w propozycji odkryjemy pomoc osobom prywatnym w obszarze prawa pracy, spadkowego, lub karnego. Należałoby przykuć uwagę to, iż kancelaria adwokacka pszczyna wyróżnia się tymże jak szczególnie troszczy się o interesy własnych klientów. Adwokaci w niej działający starannie przyglądają się dowolnej sprawie, ażeby nie przegapić choćby najdrobniejszego szczegółu. Zachęcamy zaciekawione osoby do umówienia się na spotkanie.

  Data dodania: 15 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: