Strony z PageRank 0:

Sortuj po:

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Tłumaczenia z języka niemieckiego »

  Profesjonalni wykładowcy i zarazem trenerzy pomogą przyswoić ci wiedzę i perfekcyjnie przygotują ciebie do egzaminu. Kursy języka niemieckiego skierowane są również i do osób, które w pracy muszą wykazać się biegłością języka niemieckiego. Znajomość języka niemieckiego w działach: medycznej i budowlanej lub innej specjalistycznej to oczekiwanie coraz to większej ilości pracodawców. Takie kwalifikacje możesz posiąść po prostu dzięki kursom językowym. Zamiast siedzieć godzinami nad książkami, przekaż tłumaczenie zawodowcom. Bez względu na to czy jest to tekst prywatny, dokument czy też tekst zwykły tłumacz z przyjemnością przetłumaczy Państwu to, czego potrzebujesz. Chcesz przetłumaczyć ulotkę, instrukcję obsługi, książkę? Zleć to tłumaczowi. Tłumacz dokona zaś tłumaczenia także najbardziej skomplikowanego dokumentu.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Hotele pracownicze Warszawa »

  Kwatery w zadowalającym, pracowniczym standardzie są kluczowym artykułem oferowanym przez firmę Doradztwo i Grupa Usług. Podstawowymi najemcami naszych domów są spółki z budowlanej branży i to do nich właśnie kierujemy w pierwszej kolejności naszą ofertę. Jednak pośród naszych klientów można dodatkowo odnaleźć rodziny z dziećmi czy biznesmenów, poszukujących pokoju w okolicach Warszawy.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Verasport »

  Wszyscy miłośnicy dyscyplin sportowych znajdą coś dla siebie na stronie internetowej centrum sportowego w Łodzi -Verasport. Można tutaj skorzystać z wielu atrakcji sportowych takich jak: zajęcia fitness, siłownia, boks, squash, badminton. Znajdują się też solarium, sauna, masaże oraz klub dla dzieci.
  Strona jest starannie opracowana. Zawiera plan centrum, grafiki zajęć w poszczególnych klubach, a także informacje o imprezach sportowych, organizowanych często na skalę ogólnokrajową. Aby być na bieżąco wystarczy śledzić aktualności na blogu.
  Centrum sportowe jest bardzo dobrze wyposażone. Znajdują się tu najnowocześniejsze w Łodzi maszyny do ćwiczeń cardio i siłowych. W ćwiczeniach pomagają profesjonalni trenerzy i instruktorzy.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Lyoness »

  Tajniki sztuki kucharskiej, fantastyczne wycieczki, wyjątkowe miejsca, ilustracja działań prospołecznych, nieco bystrych treści – to oraz sporo innych treści możesz poznać dzięki telewizorni internetowej programu partnerskiego Lyoness. To fenomenalne miejsce w sieci, które nie tylko pomaga członkom projektu w lepszym jego użytkowaniu, ale jest kanał↨em wzbogacania wiedzy oraz wzbudzania zainteresowań prawiedla wszystkich.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Listwy »

  Jesteśmy producentem i sprzedawcą szerokiej gamy materiałów wykończeniowych najwyższej możliwej jakości. Cieszymy się bardzo dużym gronem klientów zadowolonych z oferowanych przez nas produktów. Oferujemy między innymi takie produkty, jak listwy, listwy wykończeniowe, listy przypodłogowe i kątowniki zimnogięte. Naszą działalnością jest rozwijanie i wzbogacanie polskiej myśli technologicznej, bowiem jesteśmy firmą rodzimą. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz polski produkt godny zaufania, a nie wątpliwej jakości bubel wyprodukowany gdzieś w Chinach. Nasze produkty sami projektujemy i wykonujemy. Kupując u nas, nie płacisz żadnym pośrednikom, dzięki czemu oszczędzasz. Wybierz polską firmę i polską jakość, a na pewno się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Agencja Reklamowa Poznań »

  Zapraszamy Państwa do poznania oferty agencji reklamowej Płodni com.
  Jesteśmy dynamiczną agencja reklamowa składającą się z osób o kreatywnych umysłach. Zajmujemy się wieloma odłamami reklamy, zaczynając od marketingu 360 przez tworzenie stron, audyty stron, po pełną obsługę reklamową firm.
  Nasza ekipa składa się z najwyższej klasy profesjonalistów w swoich dziedzinach, co zapewnia Państwu sprawną obsługę. Każde działania reklamowe podejmowane przez nasz zespół dla Państwa są rygorystycznie analizowane przed ich implementacją.
  Swoje interesy powieżyło nam już wiele dużych oraz mniejszych firm. Wśród grona naszych klientów są min. : Bols, Tchibo, MPK Poznań, Replik pl.
  Agencja interaktywna Poznań - Plodni-com zaprasza!

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Meble design - Mebloscenka »

  Designerskie meble sprzedawane przez platformę sprzedażową mebloscenka. pl to usługa, która jest oferowana przez naszą firmę od wielu lat. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko obszerną ofertę mebli ale również zakładkę z promocjami jak i kontaktem do naszej firmy. Atrakcyjne ceny, oryginalność oferty, doskonałej jakości materiały z których wykonywane są meble, gwarancja a także krótki termin realizacji to nasze atuty.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Dobry dentysta Poznań »

  Kadra Mój Stomatolog Stomatologia Estetyczna Poznań kieruje propozycję usług do osób w rozmaitym wieku. Dobierane są rozstrzygnięcia protetyczne, w pełni fachowo wypełnia się mające miejsce ubytki. Na stronie scharakteryzowanych jest kilka kwestii z zakresu stomatologii zachowawczej. Maluchowi wręcza się po zabiegu prezent. Cieszy się dużą sympatią odbiorców tak zaplanowana organizacyjnie stomatologia dziecięca, Poznań posiada więc powody do zadowolenia. Po zrobieniu wywiadu robi się implanty, Poznań posiada dużo gabinetów dentystycznych, jednak nie każdy lekarz wykonuje usługi tego rodzaju. Specjalista z gabinetu Mój Stomatolog – Dobry Dentysta Poznań bardzo dobrze umożliwia troskę o zdrowie.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Pity 2016 »

  Co roku każda osoba, która otrzymuje jakiś przychód, ma obowiązek rozliczyć podatek dochodowy. Nie dotyczy się to wyłącznie osób, pracujących na umowę o pracę. Zarówno osoby, zatrudnione na umowę zlecenie, lub też osoby, które posiadają swoją firmę, będą musiały wypełnić pity 2016 na początku 2017 roku. Na pewno będzie potrzeba wypełnić pit 37, a w poszczególnych przypadkach, także dodatkowe. Niestety, ale szczególnie powszechnie sprawiają one sporo kłopotów. Głównie osobom, które robią to po raz pierwszy. Wykorzystując to dużo osób, ogłasza własną pomoc, ale oczywiście płatnie. Jednakże, nie ma konieczności korzystania z takich usług. Po co tracić niepotrzebnie pieniądze i do tego pokazywać obcym osobom wiadomości o naszych dochodach. Na naszej stronie wynajdziecie program bezpłatny pit 2016. Dzięki niemu, nie będziecie mieli już kłopotu i samodzielnie to wykonacie. Odnajdziecie tam, między innymi najważniejsze wiadomości, które dotyczą rozliczania podatków. Dzięki temu, programowi nie będziecie potrzebowaliby martwić się o to, iż zrobicie błąd i zostaniecie powołani do urzędu skarbowego o dokonanie korekty.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  ANACCO | szkolenia biznesowe »

  Warsztaty tradycyjne oraz e-szkolenia obejmujące szeroko pojęta tematykę zarządzania kapitałem ludzkim oraz rozwojowi osobistemu to główna oferta Anacco. Ta krakowska firma prowadzi szkolenia stacjonarne głównie na terenie Krakowa oraz Warszawy, ale z usług jej może skorzystać każdy bez względu na miejsce zamieszkania. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu elektronicznej platformy, która umożliwia uczestniczenie w e-szkoleniach.

  Zarówno szkolenia biznesowe jak i coaching prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy znają specyfikę wielu branż. Kursanci nie mają więc obaw, że szkolenia będą obejmować tematykę daleką od tej, w której przychodzi im na co dzień pracować. Zapisów na szkolenia można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej firmy anacco. pl.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Wypożyczalnia kajaków Supraśl »

  Wiele osób nie ma o tym bladego pojęcia, lecz tereny Supraśla i jego okolic to jedne z najpiękniejszych i najbardziej zapierających dech w piersi miejsc w całej Polsce, jeżeli chodzi o kwestię walorów estetycznych związanych z możliwością podjęcia wyjątkowego kontaktu z naturą. To niewielkie miasteczko nazywane jest często, nie bez przyczyny „perłą Podlasia”. I rzeczywiście, coś w tym jest. Supraślowi jest naprawdę czego pozazdrościć – chociażby bycia uzdrowiskiem. Ma czyste powietrze, wspaniały mikroklimat i położony jest nad niesamowicie urokliwą rzeką, Supraślą. Otoczony jest niepowtarzalną Puszczą Knyszyńską. Te i wiele innych walorów sprawiają, że Supraśl jest bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym w regionie białostockim. Korzystne położenie nad rzeką, wśród praktycznie niezmąconej ingerencją człowieka przyrody powoduje, że tak bardzo wśród przybywających na te tereny turystów popularne są spływy kajakowe Supraśl – Białystok. Z tej również przyczyny stworzona została przez Nas wypożyczalnia kajaków Supraśl. Jeżeli są ci potrzebne kajaki Supraśl – Białystok, to koniecznie wybierz właśnie nasze usługi.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Www.embiznes.pl »

  Telefon komórkowy stanowi dla wielu użytkowników nie tylko sprzęt służący do komunikacji, czy pracy, ale także trendy gadżet. Dlatego wybierając telefon warto jest zapoznać się z opisami telefonów przedstawionymi na www. embiznes. pl. Znaleźć tam można dużo informacji oraz porad dotyczących wszelkich występujących na rynku telefonów. Można również zobaczyć fascynujące tapety oraz aplikacje pod Androida i Windows Phone, jak również PSP. Na tym portalu opisane jest wszystko do telefonów komórkowych co jest potrzebne zarówno przeciętnemu posiadaczowi jak również temu mającemu większe wymagania. Niezwykle ciekawa sekcja prezentuje różnorakie kłopoty oraz sposoby naprawy wybranych modeli komórek. Informacje ukazane na tym portalu to doskonała skarbnica wiadomości ale i rozrywki dla każdego amatora doskonałych telefonów komórkowych.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Inwestowanie na giełdzie »

  Inwestowanie na giełdzie nie należy wcale do łatwych, a początki inwestowania są bardzo trudne i niekiedy zniechęcające początkującego inwestora giełdowego. Są osoby, które mają nawet pokażny kapitał ale zupełnie nie wiedzą jak zacząć inwestować na giełdzie. Aby zacząć grać na giełdzie wpierw trzeba zdobyć odpowiednią wiedzę w oparciu o publikacje, serwisy giełdowe czy szkolenia giełdowe. Obecnie w naszym kraju jest spory wybór książek o giełdzie. Są to książki o gpw oraz książki o giełdzie walutowej forex. Na pewno warto zainwestować trochę grosza w profesjonalne szkolenia giełdowe i wykorzystać wiedzę zawartą w serwisach giełdowych. Tym wszystkich, którym inwestowanie na giełdzie wyda się za trudne pozostaje inwestować w fundusze inwestycyjne lub oszczędzanie na lokatach bankowych.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Książka przychodów i rozchodów w firmie »

  Czy prowadząc własną firmę warto korzystać z oprogramowania, do prowadzenia całej niezbędnej księgowości? Czy nie lepiej przekazać wszystko w ręce solidnej księgowej? Te i wiele innych pytań mają przed sobą przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem i własną firmą. Jeśli pragniemy mieć wszystko pod kontrolą i osobiście rozliczać swą firmę powinniśmy przeanalizować, jakie funkcje w oprogramowaniu muszą się znaleźć, jakie są dla nas potrzebne, a które będą wyłącznie miłym dodatkiem. Ze względu na formę rozliczenia, a mianowicie zasady ogólne, czyli książka przychodów i rozchodów, najważniejsze, by program komputerowy był prosty i przejrzysty. Całkowitą podstawą będą gotowe do wypełnienia formularze książki przychodów i rozchodów, a więc rubryki, w których zamieścimy wszystkie dochody, koszty, wszelakie uwagi a także dane kontrahentów. Kolejna istotna i niesłychanie użyteczna rzecz w takim programie to możliwość składania deklaracji do ZUS, ewentualność wystawiania i korygowania faktur, rachunków czy paragonów, a dodatkowo opcje płacowe i rozliczanie kilometrówki, oraz delegacji. Musi być także opcja ewidencji środków trwałych, oraz możliwość tworzenia deklaracji podatkowych, dodatkowo online. Program stosowany do prowadzenia książki przychodów i rozchodów musi być ciągle aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami. Książka przychodów i rozchodów to dokument, który wypada prowadzić z należytą skrzętnością, przestrzegając wszystkich terminów. Powierzając rozliczenie firmy do biura rachunkowego, miejmy na uwadze, iż księgowa także korzysta z programu komputerowego, który właściwie w całości realizuje rozliczenie samoczynnie.
  Książka przychodów i rozchodów w firmie jest prosta, a jej prowadzenie nie zajmuje wiele czasu kiedy do jej prowadzenia użyjemy kpir program SKP. Super Księga Podatkowa (SKP) to sprawdzone i polecane narzędzie tak dla małych jak i średnich firm oraz biur rachunkowych.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Psycholog Poznań »

  Chcemy państwu przedstawić stronę internetową psycholog-rudowska. pl której właścicielem jest Joanna Rudowska. Kobieta ta to zatem popularny jak również ceniony psycholog, który na codzień działa w Centrum Rozwoju i Terapii "Dla Ciebie". Posiada ona duże kwalfikacje zawodowe jako psycholog Poznań. Skończyła studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia oraz też różne kursy jak porady seksuologicznej, pedagogikę penicencjarną i trening zdolności interpersonalnych. Joanna Rudowska posiada spore doświadczenie zawodowe jako psycholog. Indywidualne doświadczenie zdobywała między innymi w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego itd. Oferta pomocy Pani psycholog jest wyjątkowo różnorodna. Jesli ty bądź twoja rodzina znajdujecie sie w trudnej kondycji lub momentu. Jeżeli chcesz odzyskać wewnętrzny spokój, pewność siebie bądź radość istnienia to więc psycholog Joanna Rudowska jest odpowiednią osobą dla ciebie i rodziny!

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Lyoness opinie »

  Współcześnie bardzo ważna jest prawda, gdyż na każdym kroku jesteśmy oszukiwani przez różne osoby czy firmy. Wrażenia innych osób mogą nam pomóc w zidentyfikowaniu całej prawdy. Stąduświadomić jaka jest naprawdę spółka Lyoness. Nie każdy ją do tego czasu poznał i nie wie czy może jej uwierzyć. Blog ten wszystko uzmysławia. Jest to społeczność zakupowa, która umożliwia niedrogie zakupy oraz oferuje inne atrakcje, dlatego tak jest niewiarygodne, że jest to rzetelna firma.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Umywalkinierdzewne.pl »

  W sytuacji gdy poszukujecie Państwo umywalek produkowanych ze stali nierdzewnej, to musicie skorzystać z oferty firmy, którą prowadzimy. Pracujemy wśród innych firm od długiego czasu. Opłacamy grupę specjalistów, którzy wybiorą dla Was umywalki nierdzewne dopasowane do Waszych potrzeb. Na naszej stronie umieściliśmy dokładną specyfikację umywalek ze stali nierdzewnej. Zaletą naszej oferty jest szerokie zastosowanie poszczególnych rozwiązań. Znajdziecie wśród nich umywalki kolanowe jak również umywalki gastronomiczne. Największe atuty naszej firmy to rzetelność, konkurencyjne ceny i troska o Klienta. Długa specyfikacja realizacji jest tego najlepszym potwierdzeniem.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Polski pellet drzewny - sprawdź! »

  Zapraszamy na stronę Polish Pellet. Nasz serwis przygotowany jest głównie dla potencjalnych klientów firmy Stelmet, którzy chcieliby przerzucić się na ekologiczne ogrzewanie. Jeśli jesteś jednym z nich lub dopiero będziesz – ten serwis jest właśnie dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy wszystkich zwolenników ekologicznych technologii – wybierając pellet produkcji Stelmetu mają Państwo gwarancję jakości produktu ale i bezpieczeństwa środowiska. Na naszej stronie publikujemy wiele informacji o samym pellecie, procesie jego produkcji, urządzeniach w jakich można spalać pellet oraz o tym dlaczego warto przerzucić się na takie ogrzewanie. Dzięki bazie wiedzy zamieszczonej na naszej stronie możecie Państwo rozszerzać swoją wiedzę o ekologicznych źródłach energii i najnowocześniejszych pro-ekologicznych technologiach. Zapraszamy serdecznie na stronę producenta pelletu.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Cashback »

  Oszalejesz, jak zaznajomisz się z możliwościami Lyoness! Wielu wspólników programu jest rzeczywiście niezwykły. Z bonusami zdołamy kupić między innymi fantastyczne lektury, sprawdzone zabawki, najnowszy sprzęt elektroniczny czy domowy, akcesoria kuchenne, znaną odzież, zdrową żywność czy materiały ogrodowe. Prócz tego – możemy nawet zakupić sobie samochód, wybrać wycieczkę czy zapisać się na twórcze zajęcia sportowe. Co jeszcze? Wypróbuj.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z języka niemieckiego

  Refundacja pieluchomajtek »

  Zajmowanie się starszymi osobami to praca, do jakiej mało kto ma predyspozycje i nie każdy będzie się nadawał gdyż potrzebuje ona nadzwyczajnego zestawu cech koniecznego do opieki nad tymi osobami. Opieka nad starszymi nie należy do nieproblematycznych ponieważ często jest to zawód, któremu musimy oddać się w pełni. Nie jest to zawód dla ludzi silnie subtelnych, bowiem opieka nad starszymi to nagminnie trudne przypadki i zaangażowanie emocjonalne co często kieruje do zupełnego zaangażowania się i opieka nad starszymi nie staje się taka bezproblemowa.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »